Żabka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy 2020!

07 maj 2020
źródło: materiały prasowe

Żabka Polska otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy 2020 w rankingu Gazety Finansowej. Redakcja wyróżniła sieć, za najciekawsze rozwiązania dla pracowników, wspierając ich w karierze zawodowej. Jak i w życiu codziennym, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Firma została doceniona m.in. za stworzenie unikalnej kultury organizacyjnej, przyjaznej pracownikom oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

W związku z trwającą epidemią sieć Żabka korzysta z wielu narzędzi do pracy zdalnej. Dzięki specjalnej platformie pracownicy mają możliwość przeprowadzania spotkań online. A pracownicy, którzy są rodzicami mogą korzystać z platformy edukacyjno-kreatywnej Żabka Play -  gdzie znajdą różne zajęcia dla swoich dzieci. Dodatkowo pracownicy mogą korzystać z platformy Akademia Żabki, która umożliwia doskonalenie rozwoju pracowników i współpracowników. Żabka posiada również platformy e-learningowe dla pracowników i franczyzobiorców, szkolenia specjalistyczne, dofinansowanie studiów magisterskich i podyplomowych, a także Półroczny Program Szkoleń Onboardingowych.

Bardzo cieszymy się z wyróżnienia i tytułu Najlepszego Pracodawcy. W Żabce departament personalny odgrywa bardzo ważną rolę, szczególnie w obecnej niełatwej sytuacji. Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie i z troską o nich działamy w pełni zaangażowani. To czas, w którym nasze procedury poddawane są silnej weryfikacji i zmianom. Staramy się zapewnić każdemu odpowiednie warunki pracy, niezależnie od miejsca i czasu. Chcemy, by niezmiennie była ona angażująca i rozwijająca – podkreśla Jolanta Bańczerowska,  Chief People Officer w firmie Żabka Polska.

***

Polecamy także:

Żabka otwiera nowe centrum logistyczne i uruchamia rekrutację!

Żabka otwiera nowe centrum logistyczne i uruchamia rekrutację!

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook