Żabka pobiła rekord – najmniejszy sklep powstał w Poznaniu!

19 lut 2020
źródło: materiały prasowe

Najmniejszy sklep sieci Żabka powstał na dworcu kolejowym w Poznaniu. Sklep ma powierzchnię 9 metrów kwadratowych.

Firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i stworzyć kolejny punkt. Nowy sklep ma skrojony format, ale dostosowany jest do potrzeb klientów. Według sieci kupowanie w takim miejscu jak dworzec ma być szybkie i wygodne. W nowej mini Żabce można zakupić ciepłe przekąski i kawę.

(...)Staramy się być blisko naszych klientów i otwierać sklepy wszędzie tam, gdzie tego oczekują. Dworzec PKP Poznań Główny obsługuje rocznie ok. 20 milionów pasażerów, którzy często w biegu,  nie mając czasu na stanie w kolejce, potrzebują szybko kupić coś do zjedzenia czy picia. Nowy format sklepów Żabka pozwala nam otworzyć w takim miejscu kolejny punkt, o małym metrażu, ale ze skrojoną niemal ofertą do potrzeb klientów, by wygodnie i szybko zawsze kiedy potrzebują mogli   kupić gorącą kawę na wynos czy smacznego hot doga – mówi Waldemar Lisiewicz, Dyrektor Ekspansji w firmie Żabka Polska.

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów typu convenience, które rozwijane są w formie franczyzy. Spółka zajmuje czołowe miejsce w segmencie sprzedaży convenience. Skupia także ponad 4 tysiące franczyzobiorców. Sieć działa na rynku od 1998 roku.

 

***

Polecamy także:

Abc planuje dalszy rozwój mobilnych sklepów

Abc planuje dalszy rozwój mobilnych sklepów

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook