Żabka sprzedaje maseczki ochronne!

16 kw. 2020
foto: pixbay CCO/ilustracyjne
źródło: materiały prasowe

Wczoraj, tj. 15 kwietnia Żabka wprowadziła do swojego asortymentu maseczki ochronne. Sieć gwarantuje, że będą one sprzedawane po najniższej cenie rynkowej, również w sklepach franczyzowych.

Sieć informuje, że około 8 milionów jednorazowych maseczek ochronnych będzie dostępnych do nabycia w ponad 6000 sklepach. Będą one sprzedawane w opakowaniach po 10 sztuk -  w cenie 16,17 zł za pakiet.

W naszym przekonaniu każdy powinien mieć możliwość nabycia maseczki ochronnej w jak najniższej cenie. Z tego powodu podjęliśmy decyzję o dystrybucji maseczek bez zysku, w cenie która odzwierciedla koszty zakupu i transportu. Dołączyli do nas franczyzobiorcy, akceptując rezygnację z marży również po ich stronie. Wiemy, że nie zaspokoimy całego popytu, ale przygotowujemy już kolejne dostawy, by każdy mógł chronić siebie i swoich najbliższychmówi Tomasz Suchański, Prezes zarządu firmy Żabka Polska.

To kolejny krok Żabki w kierunku walki z epidemią. W efekcie podjęto decyzję o rezygnacji z zysku, zarówno po stronie sieci, jak i franczyzobiorców. W ostatnich dniach zrealizowana została także dystrybucja maseczek ochronnych dla pracowników. Sieć rozpoczęła również przygotowywanie 500 tysięcy maseczek medycznych, które zostaną nieodpłatnie przekazane szpitalom.

Przypominamy, że od dzisiaj tj.  16 kwietnia każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa.

***

Polecamy także:

Sonda: wsparcie farnczyzobiorców w dobie koronawirusa- komentarz Żabka

Sonda: wsparcie farnczyzobiorców w dobie koronawirusa- komentarz Żabka

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook