Żabka w przyczepie pojawiła się na kolejnym wydarzeniu!

18 sie 2021
źródło: materiały prasowe

Mobilna Żabka to najnowszy koncept sieci, który funkcjonuje już od ponad dwóch tygodni. Żabka w przyczepie miała swoją premierę we Wrocławiu. Teraz sklep pojawił się na kolejnym dużym wydarzeniu, tj.  Top of the Top Sopot Festival, który organizowany jest w dniach: 17-19 sierpnia br.

Festiwal w Sopocie jest drugim wydarzeniem, na którym pojawiła się mobilna Żabka, której całe wyposażenie zostało tak zaprojektowane, żeby można je było łatwo i szybko spakować i przygotować do transportu. Stoisko montowane jest na czas eventu i demontowane po jego zakończeniu, gotowe by funkcjonować na kolejnych wydarzeniach. Asortyment na stoisko mobilne został dobrany w taki sposób, aby spełniał preferencje każdego klienta. Oczywiście może on być różny w zależności od wydarzenia, na którym będzie gościć – mobilna Żabka ma rozbudowaną strefę gastronomiczną, serwuje m.in. hot-dogi w stylu amerykańskim, nie zapominając również o ofercie dla osób niespożywających mięsa. Osoby, które nie mają ochoty na ciepłe przekąski, mogą sięgnąć po świeże, pożywne kanapki Tomcio Paluch lub sałatki Dobra Karma. W sklepie można zakupić także różnego rodzaju gorącą, aromatyczną kawę na wynos, serwowaną w całkowicie biodegradowalnych kubkach, zimne napoje, a także płynne przekąski Foodini i Wycisk - czytamy w komunikacie sieci. 

Żabka w przyczepie to nowy koncept, który będzie się pojawiać m.in. na koncertach, festiwalach, wydarzeniach sportowych czy targach. Sieć nie wyklucza, że w przyszłości mobilne Żabki mogą pojawić się także w okolicach szkół i uczelni, a w sezonie urlopowym w miejscowościach letniskowych.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook