Żabka wprowadza na półki produkt z hitowego teledysku!

15 kw. 2022

Żabka od środy 13 kwietnia wprowadziła na swoje półki napój Harnaś LodoHerbata o smaku brzoskwiniowym, znany wielu osobom z hitowego teledysku zamieszczonego na YouTube. A tym niepoinformowanym śpieszymy wyjaśnić, że mowa tutaj o nowym wariancie piwa marki Harnaś z dodatkiem mrożonej herbaty.

Żabka wprowadza do sprzedaży napój Harnaś LodoHerbata

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu za pośrednictwem YouTube został opublikowany teledysk, który skradł serca milionom Polaków. Mowa tutaj o piosence, w którym grupa mężczyzn śpiewa piosenkę o piciu mieszanki piwa Harnaś oraz ice tea. Film ma już ponad 30 milionów wyświetleń na popularnej platformie, a konsumentów (w tym m.in. sieć Żabka) skłoniło to do stworzenia nowego trunku.

Finalnie doszło do stworzenia napoju Harnaś LodoHerbata o smaku brzoskwiniowym, który od 13 kwietnia został wprowadzony do sprzedaży w sklepach w sieci Żabka. Trzeba przyznać, że napój ten ma spory potencjał na to, by stać się prawdziwym hitem. Zwłaszcza, jeśli przypomnimy sobie, jaki sukces odniosła w ubiegłym roku promocyjna kampania Lodów Ekipa.

Czekaliście na wyprodukowanie tego rodzaju produktu? Jeśli tak, to koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, czy mieliście okazję już go spróbować!

Czytaj także: Nanosklep Żabka we franczyzie? [komentarz sieci]

Sprawdź nas także na Facebooku:

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook