Franczyzowy Bricomarché w Pyrzycach! Zakupy na Jush w kolejnych dzielnicach! - flesz tygodnia

29 paź 2021
źródło: materiały prasowe

Franczyzowy Bricomarché pojawił się w województwie zachodniopomorskim. Żabka rozszerzyła usługę zakupów na Jush o kolejne dzielnice stolicy. Chorten i Dream Body Premium EMS powiększyły się o kolejne lokalizacje! To jest flesz tygodnia! Przeczytaj w skrócie. 

1. Partnerski Chorten na Mazowszu!

Pod logo Chorten uruchomiono kolejny sklep. Placówka handlowa znajduje się w miejscowości Kowala-Stępocina. Aktualnie makroregion Grupy Chorten Centralna Polska liczy 315 sklepów partnerskich. W całej Grupie Chorten jest już natomiast ponad 2100 placówek. Do końca roku planowane jest otwarcie kilku nowych.

- Rozwijamy się na terenie całego kraju i już w każdym województwie są współpracujące z nami placówki. Cieszymy się, że chce z nami działać coraz więcej detalistów. Chcemy wspierać polskich kupców, którym oferujemy bardzo dobre warunki handlowe u producentów i dystrybutorów. Pojedynczy sklep nie jest w stanie wynegocjować takich umów, jakie my mamy do zaoferowania - podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

2. Franczyzowy Bricomarché w kolejnym mieście!

27 października uruchomiono kolejny franczyzowy Bricomarché. To pierwsza placówka sieci działająca w Pyrzycach, 17. w województwie zachodniopomorskim i 175. w Polsce.

Bardzo cieszymy się z otwarcia pierwszego supermarketu Bricomarché w Pyrzycach, odpowiadającego na lokalne zapotrzebowanie w tym segmencie. Mamy nadzieję, że okoliczni mieszkańcy bardzo szybko odczują pozytywne skutki naszej obecności na rynkumówi Paweł Kotliński, właściciel sklepu Bricomarché w Pyrzycach i dodajeChcemy być przyjaznym i dobrym sąsiadem. Działamy siedem dni w tygodniu, gwarantując przystępne ceny, profesjonalne doradztwo oraz produkty najwyższej jakości. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Pyrzyc i okolic do nowego sklepu Bricomarché już od dziś.

Zakupy na Jush w kolejnych dzielnicach! Franczyzowy Bricomarché w Pyrzycach! - flesz tygodnia

3. Żabka Jush rozszerza swoją działalność

Usługa Żabka Jush przyśpiesza i tydzień po premierze na urządzeniach iOS zaczyna działać w kolejnych dzielnicach Warszawy, tj. Ochocie, Targówku, Pradze Północ i Południe oraz we Włochach. Nowi klienci, którzy zarejestrują się w aplikacji mogą liczyć na specjalną promocję, dzięki której zapłacą mniej za pięć zamówień.

Zakupy na Jush w kolejnych dzielnicach! Franczyzowy Bricomarché w Pyrzycach! - flesz tygodnia

4. Franczyza Dream Body Premium EMS rośnie!

Franczyzowa sieć Dream Body Premium EMS rośnie w siłę! Nowe studio EMS zostanie oficjalnie otwarte w styczniu 2022 w Łodzi. Obecnie trwają prace nad adaptacją lokalu. Łódzka filia będzie 31. studiem tej sieci.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook