Zdrowa Krowa planuje dalszą ekspansję i rozwija franczyzę

22 lut 2020
foto: zdrowakrowa.com
źródło: https://retailnet.pl/

Sieć w marcu planuje otworzyć kolejne restauracje w formacie franczyzy. Obecnie Zdrowa Krowa obejmuje 12 lokalizacji.

Zdrowa Krowa otworzyła kolejną restaurację w grudniu 2019 roku. Nowy lokal mieści się w Katowicach i jest restauracją franczyzową. Wkrótce sieć otworzy także lokale w Warszawie i Bydgoszczy - obecnie przeprowadzane są w nich remonty. Otwarcie nowych restauracji zaplanowane zostało na marzec 2020 r.

(...)Planujemy dalszy rozwój i intensywnie poszukujemy partnerów biznesowych w Poznaniu, gdzie chcemy rozpocząć ekspansję. Pozyskaliśmy już doskonałą lokalizację pod nową restaurację dla potencjalnego franczyzobiorcy (...)– W zasięgu naszego zainteresowania są także inne miasta w Polsce. Nie zamykamy się na nowe możliwości i chętnie rozpoczniemy współpracę z franczyzobiorcami z innych zakątków kraju (..) - tłumaczy Robert Kuc ( źródło: https://retailnet.pl/)

Zdrowa Krowa to sieć restauracji, która pojawiła się po raz pierwszy sześć lat temu w Gliwicach. W 2013 roku pojawiła się pierwsza restauracja. Wkrótce potem kolejne. Restauracja serwuje potrawy z wołowiny, burgery, steki, sałatki, itd. Produkty pochodzą od lokalnych dostawców. Sieć stawia na świeże produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców. W ofercie znajdują się także produkty bezmięsne. Zdrowa Krowa w komunikatach prasowych podkreśla, jak ważne jest dla sieci utrzymanie jakości.

 

***

Polecam także:

Sieć franczyzowa Intermarché rozwija usługę Drive

Sieć franczyzowa Intermarché rozwija usługę Drive

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook