Zdrowa Krowa szuka franczyzobiorcy!

02 lis 2021
źródło: materiały prasowe

Zdrowa Krowa uruchomi lokal w koncepcie „smile&wine”, w centrum biznesowym Olivia Business Centre. Restauracja o powierzchni 194 mkw. będzie pierwszym konceptem sieci Zdrowa Krowa w Trójmieście.  Otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał 2022 roku. Sieć  rozpoczęła poszukiwania franczyzobiorcy, który chciałby poprowadzić lokal w tym miejscu. 

Restauracja będzie mieścić się w najnowszym budynku kompleksu Olivia Center - Olivia Prime, który stoi przy Alei Grunwaldzkiej, czyli głównej ulicy całego Trójmiasta.

- Zdrowa Krowa jest kolejnym, 12. lokalem wśród restauracji i kawiarni na terenie Olivii Centre. Jesteśmy pewni, że będzie doskonałym rozwinięciem dotychczasowej oferty - zarówno dla mieszkańców, jak i Rezydentów biur. Cieszymy się, że przestrzeń naszego centrum nieustannie się rozwija - mówi Maciej Kotarski, Leasing Director w Olivii Business Centre.

- Wybierając lokalizację, w której powstanie Zdrowa Krowa, zwracamy uwagę na jej spójność z naszą marką i konceptem restauracyjnym. Olivia Centre w pełni wpisuje się w te założenia. Wywodzimy się ze Śląska, dlatego uruchomienie pierwszej restauracji Zdrowej Krowy na północy Polski to ważny dla nas moment - podkreśla Robert Kuc, CEO sieci franczyzowej Zdrowa Krowa.

- Aranżację każdej naszej restauracji dostosujemy do lokalizacji. W przypadku restauracji w Gdańsku nie tylko nie zabraknie nawiązań do nadmorskiego klimatu, ale znajdzie się także miejsce na specjalną grafikę, do stworzenia której zaprosimy miejscowego artystę. Chcemy, aby było to miejsce wszystkich mieszkańców, gdzie dobrze będą się czuć i do którego chętnie będą wracać. Miejsce, gdzie będzie można doświadczać najlepszej kuchni w stylu slow food, ale także wziąć udział w warsztatach i wydarzeniach - mówi Robert Kuc, CEO sieci franczyzowej Zdrowa Krowa.

- Szukamy przedsiębiorcy z kapitałem, który chciałby zainwestować w sprawdzony koncept gastronomiczny, a także dobrze odnajduje się na rynku Trójmiasta. Niekoniecznie musi to być osoba, która będzie zajmować się procesami gastronomicznymi, ponieważ restauracja będzie zarządzana przez menedżera, odpowiedzialnego za ten obszar, być może będącego także współwłaścicielem. Stawiamy na autonomię naszych partnerów, jednocześnie oferując wsparcie i wypracowany know-how - mówi CEO sieci franczyzowej Zdrowa Krowa.

Olivia Centre to centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta. To połączenie biur i usług z jedną z największych przestrzeni coworkingowych w Polsce, rozległym zielonym patio i całorocznym ogrodem Olivia Garden.  W budynkach Olivii zastosowano rozwiązania pozwalające na znaczne zmniejszenie zużycia energii. Na szczycie Olivii Star, najwyższego budynku w Polsce północnej znajdują się taras widokowy 360°, trzy restauracje oraz wielofunkcyjne centrum konferencyjne.

Zdrowa Krowa to sieć restauracji, działająca w modelu franczyzowym. Marka powstała w 2013 roku w Gliwicach. Obecnie składa z 12 lokalizacji w całej Polsce. W ramach franczyzy Zdrowa Krowa, funkcjonują trzy koncepty: „smile&wine”, „slow food fast” oraz „street slow food”.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook