Biedronka wprowadza nową aplikację mobilną

18 maj 2022

Sieć Biedronka wprowadziła w życie zapowiadaną już od dłuższego czasu nową aplikację, która w ostatnich dniach trafiła do Google Play. Aktualnie aplikacja jest na etapie early accessu i mogą z niej korzystać tylko i wyłącznie pracownicy Jeronimo Martins Polska. Apka niedługo zostanie jednak udostępniona klientom, którzy będą mieli z niej "zupełnie nowe korzyści, których nie będzie można znaleźć w żadnej innej podobnej aplikacji".

Biedronka wprowadza w życie nową aplikację

Klienci po instalacji aplikacji otrzymają wirtualną kartę Moja Biedronka. Dodatkowo wszyscy użytkownicy nowej aplikacji będą otrzymywali specjalne, spersonalizowane oferty. Po potrząśnięciu swoim smartfonem, każdy użytkownik będzie mógł też skorzystać z dedykowanych "superpromocji". A to nie koniec nowości i dobroci dla klientów aplikacji.

W nowej aplikacji znajdą się też aktualne gazetki z rabatami. Klienci na ekranie smartfona będą mogli też wyszukiwać poszczególne produkty i sprawdzać, czy są one objęte w danej chwili promocją. Nowa aplikacja udostępni też klientom m.in. skaner cen oraz pozwoli na płacenie za zakupy telefonem, przy pomocy Blika. Nowa aplikacja jest już dostępna w Google Play, z kolei w App Store będzie dostępna od środy 18 maja, kiedy to wejdzie w życie nowy regulamin aplikacji.

Trzeba przyznać, że stara aplikacja Biedronki była już mocno niefunkcjonalna. Dobrze zatem, że pomyślano o wprowadzeniu jakiejś alternatywy dla klientów. A wspomniane przez nas wyżej funkcje pozwalają wierzyć, że nowa apka będzie prawdziwym hitem dla klientów i na to właśnie liczymy, jeśli chodzi o najbliższe tygodnie! O wszystkich zmianach będziemy was na bieżąco informować!

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook