Mazurska Manufaktura z projektem budowy sieci franczyzowej

25 paź 2022
Źródło: dlahandlu.pl

Mazurska Manufaktura wykorzystując sukces dotychczas otwartego lokalu Jurand w Szczytnie, postanowiła skorzystać z okazji i wystartować z projektem budowy sieci franczyzowej pubów.

Wystarczyły zaledwie 3 miesiące działalności lokalu Jurand w Szczytnie, aby uzyskać niemalże trzykrotny zwrot inwestycji poczynionej na rzecz wyposażenia i wystroju lokalu. Uzyskał on bowiem przychody na poziomie 170 tys. zł netto. To zaś przyczyniło się do tego, że Mazurska Manufaktura postanowiła ruszyć z programem franczyzowym, w którym znajdą się puby tej marki.

Franczyzobiorcy, którzy zdecydują się na otwarcie własnego pubu pod szyldem Mazurskiej Manufaktury, będą mogli liczyć na pełne wsparcie. Ponadto w grę wchodzi atrakcyjny model finansowy. Firma przewidziała zniżkę od cen hurtowych oraz brak opłaty franczyzowej od obrotu. Przyszli franczyzobiorcy, aby skorzystać z tej propozycji, muszą dysponować miejscem na pub, z możliwością rozstawienia ogródka piwnego. Niezbędne jest także dostosowanie do zaleceń sieci odnośnie do zakupu wyrobów alkoholowych.

Mazurska Manufaktura to rodzinna spółka działająca na rynku od 2019 roku. Działalność prowadzi w zabytkowym Browarze w Szczytnie. Specjalizacją marki jest produkcja regionalnego piwa oraz mocnych alkoholi kraftowych. Dostępne są tu propozycje unikalnych marek alkoholi, które nigdzie indziej nie są dostępne. Oferta Manufaktury to aż 11 marek historycznych.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook