Kolejna restauracja Tel Aviv, a w jesiennych planach franczyza!

21 sie 2020
źródło: horecattrends.pl
foto: Tel Aviv Urban Food

Sieć restauracji Tel Aviv Urban Food zadebiutowała na ul. Zwycięzców 21 w Warszawie. Jest to ósma lokalizacja tej sieci. Właścicielka konceptu - Malka Kafka poinformowała na swoim Linkedinie o tym, że na jesieni pojawią się także dwa pełnometrażowe lokale w modelu franczyzowym. 

Nowy lokal to kontynuacja wege klimatu, który jest kultywowany w pozostałych restauracjach tej sieci. Pierwsza restauracja pod szyldem tej sieci  pojawiła się już 10 lat temu i jako pierwsza w Polsce stała się prekursorem hummusu, szakszuki i całkiem innego falafela. Sieć prężnie rozwija się także w modelu franczyzowym. Nowe franczyzowe restauracje, których otwarcie zaplanowane jest na jesień br. pojawią się w Poznaniu i Gdyni.

Sieć tych wege restauracji znajdziemy również na Żoliborzu, na alei Niepodległości, w Hali Gwardii, na przylądku Miami Wars oraz na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, w Elektrowni Powiśle. Lokal na Saskiej Kępie jest ósmą restauracją w gastronomicznym portfolio tej firmy.

Tel Aviv to znana sieć lokali gastronomicznych. Nominowana do nagród takich jak:

// 2019 - Tel Aviv Urban Food jedyną wyróżnioną siecią restauracji przez Żółty Przewodnik Gault & Millau

// 2018 - Malka dostała super prestiżową nagrodę Restauratora(ki) Roku na gali Best of Warsaw Warsaw Insider!

// 2018 -  nominacja Malki i sieci Tel Aviv Urban Food w kategorii Sieć HoReCa prestiżowych statuetek Hermesów Poradnika Restauratora.

// 2018 - restauracja przy Poznańskiej w Warszawie najwyżej ocenioną restauracją wegańską przez Żółty Przewodnik Gault & Millau

// 2017 - restauracja przy Poznańskiej w Warszawie najwyżej ocenioną restauracją wegańską przez Żółty Przewodnik Gault & Millau

***

Polecamy także:

Pierwszy franczyzowy Gentelmen Barber Shop!

Pierwszy franczyzowy Gentelmen Barber Shop!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook