Nowa, franczyzowa marka w polskim barberingu!

06 lip 2020
źródło: materiały prasowe

Gentlemen Barber Shop to koncept profesjonalnych usług barberingu, który planuje objąć ekspansją franczyzową całą Polskę. Dzisiaj, tj. 6 lipca firma otwiera drugi punkt własny oraz informuje, że rozpoczyna rozwój sieci franczyzowej.

Nowy lokal został otwarty 6 lipca 2020 r. Będzie to drugi punkt na mapie Polski należący do tej firmy. Lokal znajduje się przy ulicy Paderewskiego 51C/U6, na nowym osiedlu Dzielnica Parkowa.

Otwieramy drugi punkt w ciągu pierwszego roku działalności. Otwarcie drugiego punktu to również początek nowatorskiej Akademi barberingu oraz ekspansji franczyzowej - czytamy w komunikacie prasowym firmy.

Nowa, franczyzowa marka w polskim barberingu!

(...)Pomimo krótkiej obecności na rynku jesteśmy pełni chęci i dobrych pomysłów oraz zatrudniany najlepszych barberów. Genetlemen Barber Shop to mój autorski pomysł. Gentlemen Barber Shop to nie tylko barber to miejsce, które tworzą nasi barberzy oraz goście! (...) - tłumaczy właściciel konceptu.

Nowa, franczyzowa marka w polskim barberingu!

Gentelmen Barber Shop ma się różnić od innych podobnych salonów przede wszystkim wysoką jakością usług. Klienci mają czuć się wyjątkowo i być traktowani indywidualnie. Podczas profesjonalnych zabiegów będą mogli wypić drinka i się zrelaksować. Otwarcie kolejnego punktu może świadczyć o tym, że takich miejsc na mapie Polski nadal brakuje. Firma zdradza, że niebawem planuje pojawić się w kolejnym, polskim mieście.

***

Polecamy także:

The Power of Brand - silna marka jednym z głównych filarów systemu franczyzowego

The Power of Brand - silna marka jednym z głównych filarów systemu franczyzowego

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook