Nowa rzeczywistość, nowa branża eventowa. Jej drugie imię to „bezpieczeństwo”

19 sie 2020
artykuł partnerski

Czas na pytania już minął. Teraz moment na odpowiedzi. Branża eventowa zmieniła się w imię bezpieczeństwa.

Żeby w czasach kryzysu gospodarczego biznes poszedł do przodu, potrzeba konkretnych i przemyślanych działań, które go do tego popchną. Niezbędne są targi i konferencje, stanowiące platformę tworzenia relacji i wymiany poglądów. Eventy odgrywają kluczową rolę w odbudowie biznesu i sieci kontaktów po okresie stagnacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Są możliwością manifestacji siły i stabilności firm, które przetrwały zahamowanie ekonomiczne i wracają z nowymi rozwiązaniami. To również szansa na prześcignięcie konkurencji, która w czasach niepewności nie decydowała się na promocję marki.

Ostatnie miesiące to dla całej branży czas intensywnej pracy i dostosowywania się do tego, jak wygląda „nowa rzeczywistość”. Pandemia wymusiła stworzenie kreatywnych rozwiązań, które umożliwią dalszy rozwój biznesu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim, którzy od niego zależą.

IC Events dba o to, by z każdej konferencji i targów odwiedzający mogli wynieść nie tylko jak najwięcej wiedzy, ale także rozwiązania, które pomogą im w dalszym rozwoju zawodowym i osobistym. Nowym wyzwaniem stało się zadbanie o stuprocentowe bezpieczeństwo, jak również komfort. Tygodnie intensywnej pracy i konsultacji dały pewność temu organizatorowi, że jest w stanie je zapewnić. Tak się też dzieje przy organizacji największego franczyzowego wydarzenia - Franczyza Expo 2021, które zostało zaplanowane na 6 marca 2021 roku.

Jak wygląda przygotowanie targów franczyzy - Franczyza Expo?

1. Organizatorzy  na bieżąco śledzą komunikaty i informują, że dostosują się do wszystkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia.

2. Zaopatrzą się w punkty dezynfekcyjne w obiekcie.

3. Udostępnią odwiedzającym punkty zakupu maseczek ochronnych.

4. Ograniczą liczbę odwiedzających, by w kameralnej atmosferze móc cieszyć się tym biznesowym spotkaniem.

5. Zwiększą dystans społeczny pomiędzy uczestnikami dzięki przemyślanemu ciągowi komunikacyjnemu, by ograniczyć zbędny kontakt pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami

6. Przeprowadzą rejestrację wyłącznie online.

Priorytetem całej branży jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wystawców, gości i pracowników na każdym etapie realizacji poszczególnych wydarzeń. Targi Franczyza Expo są na gotowe na stosowanie się do wszystkich wytycznych epidemiologicznych, jeśli będzie taka potrzeba!

IC Events to firma eventowa, która oprócz wyżej wymienionego wydarzenia prowadzi wiele znanych eventów, które są zaplanowane jeszcze w tym roku. Przy ich organizacji również stosuje się wyżej wymienione punkty.

Najbliższe eventy IC Events w 2020 roku to: 

  • eTradeShow – 10 września 2020, Warszawa
  • FIWE Fitness Trade Show – 18-20 września, Warszawa
  • Marketing Management Congress – 23 września, Warszawa
  • National Sales Congress – 24 września, Warszawa
  • Fashion Market Square – 26-27 września, Warszawa

Zapraszamy!

 

***

Polecamy także:

Franczyza Expo 2021 - Twoja szansa na rozwój biznesu w czasach kryzysu!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook