Key Account Manager - Warszawa

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard:

  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń.

Zadania:

  • Definiowanie strategii sprzedaży w ramach zarządzanego portfela klientów z segmentu Transport i Logistyka
  • Maksymalizacja przychodów i marży na bazie istniejących Klientów oraz zwiększanie udziału w rynku
  • Budowanie silnych, długotrwałych relacji z Klientami i partnerami biznesowymi
  • Rozpoznawanie i kreowanie popytu na nowe innowacyjne rozwiązania umożliwiające poprawę wskaźników finansowych i biznesowych  klienta
  • Oferowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz cyfrowych rozwiązań dla klientów biznesowych
  • Prowadzenie negocjacji warunków handlowych
  • Analiza trendów i kompleksowych rozwiązań rynkowych

Pasujesz do nas jeżeli:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży telco/IT
  • Znasz rynek z obszaru Transport i Logistyka – mile widziane
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na zaawansowanym poziomie
  • Działasz skutecznie
  • Potrafisz współpracować
  • Jesteś osobą zaangażowaną i zorientowaną na rezultat
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Masz prawo jazdy kat. B

Mamy dla Ciebie:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Realne wyzwania na co dzień.