Kierownik projektów IT - Warszawa Falenica

KIEROWNIK PROJEKTÓW IT
Miejsce pracy: Warszawa
Warszawa-Falenica

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów IT dostarczających rozwiązania wspierające realizację bieżących i nowych procesów biznesowych spółki;
  • planowanie, monitorowanie realizacji, odbiory i rozliczanie prac, odpowiedzialność za każdy etap projektu;
  • ścisła współpraca z dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi spółki;
  • bezpośredni kontakt z pracownikami odpowiedzialnymi za wdrożenie;
  • szkolenia w zakresie obsługi programu i wsparcie użytkowników systemu w codziennej pracy;
  • raportowanie swojej pracy bezpośrednio do IT Managera.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne / zarządzanie projektami);
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych systemów IT, trwających minimum 6 miesięcy;
  • znajomość metodyki zarządzania projektami;
  • znajomość narzędzi i technik: Gantt, PERT, ścieżki krytycznej, WBS;
  • samodzielność i organizacja pracy własnej, zespołu projektowego i współpracy w zespole IT PM-ów;
  • znajomość systemów klasy ERP;
  • mile widziana znajomość specyfiki handlu detalicznego i e-commerce.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju w dynamicznej i pełnej wyzwań organizacji;
  • opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie.