Sieć Żabka nawiązuje współpracę z LOTTO!

11 sie 2021
źródło: materiały prasowe

Sieć Żabka i Totalizator Sportowy (LOTTO), rozwinęły współpracę w oparciu o nowy model. W sklepach Żabka będzie można zagrać w gry LOTTO bez użycia Lottomatu. Współpraca będzie polegać na zintegrowaniu systemów – kasowego Żabki z systemem online Totalizatora Sportowego. To nowatorskie rozwiązanie, dostępne będzie wyłącznie w wybranych sklepach sieci. 

- Totalizator Sportowy to ważny partner Żabki, z którym współpracujemy niezmiennie od 2005 roku. Ciesząc się wzajemnym zaufaniem, w oparciu o dotychczasowe doświadczenia, wspólnie opracowaliśmy nowy model współpracy. Cieszymy się, że to właśnie nasi klienci będą mogli w jeszcze prostszy sposób korzystać na co dzień z możliwości zagrania w swojej ulubionej kolekturze. Warto podkreślić, że wielu klientów miało szczęście trafić wysokie wygrane, grając w LOTTO właśnie w Żabce. Kolejnym naszym klientom życzymy, aby również zostali Lottomilionerami! powiedział Przemysław Tomaszewski, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w Żabka Polska.

Sieć Żabka podkreśla, że wprowadzony model współpracy nie funkcjonował dotychczas w żadnej innej loterii na świecie. Polega on na działaniu zintegrowanych systemów. Dzięki temu, klienci będą mogli skorzystać z oferty loteryjnej i uiścić płatność za nią, bez konieczności dokonywania dwóch osobnych transakcji.

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook