SuperKsięgowa (CashDirector)

Charakterystyka/opis

Od ponad 15 lat pomagamy bezpiecznie prowadzić biznesy swoim klientom. Wspieramy działania Przedsiębiorców, doradzając im podczas zakładania działalności gospodarczej oraz spółek prawa handlowego. Pomagamy również podczas prowadzenia biznesu, gwarantując przy tym wysokiej jakości usługi księgowe, doradcze oraz finansowe.

Z klientami na uproszczonej księgowości pracujemy na własnym systemie księgowym, a naszym klientom proponujemy wsparcie technologiczne które sprawia iż mają porządek w dokumentach i więcej czasu na robienie biznesu, bądź zasłużony odpoczynek. Nasi klienci dostarczają nam dokumenty poprzez zdjęcie w aplikacji.  Mają także stały wgląd w rozliczenia finansowe, ponieważ płatności w rachunku firmowym automatycznie parują się z wprowadzonymi do systemu fakturami. Mogą też wysyłać przypomnienia i monity do swoich klientów i mieć stały wgląd w wynik finansowy na miesiąc do przodu.

System zawiera również darmowy system do fakturowania, który umożliwia naszym klientom oznaczać dokumenty logo firmy. To nie tylko przejaw profesjonalizmu w biznesie, ale również dodatkowa reklama dla Przedsiębiorcy.

Anita Gołębiewska Prezes Zarządu Superksięgowa
Skontkatuj się z firmą
facebook