VII odsłona Targów Bricomarché

02 mar 2020
źródło: materiały prasowe

W dniach 17-18 lutego odbyła się VII edycja targów Bricomarché, na której przedstawiciele sklepów mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z  dostawcami oraz zapoznania się z obowiązującymi trendami rynkowymi.

Targi skupiły około 4 tys. osób. Wydarzenie odbywało się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Spotkanie miało na celu przede wszystkim poznanie przedsiębiorców działających pod szyldem Bricomarché z dostawcami supermarketów. Tematem przewodnim targów były materiały budowlane oraz majsterkowanie.

Cieszymy się, że tegoroczne Targi Bricomarché mogliśmy połączyć z 20-leciem obecności naszej sieci w Polsce i świętować ten okrągły jubileusz w tak licznym gronie. Każdego roku, już od 7 lat, to wydarzenie niesie za sobą ogromną wartość dodaną dla współpracujących z nami przedsiębiorców. Podczas targów mają oni możliwość poznania dostawców, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej jest im podjąć decyzje dotyczące wyboru partnerów do współpracytłumaczyła dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna sieci Bricomarché w Polsce.

Targi Bricomarché już na dobre wpisały się w kalendarz biznesowy nie tylko współpracujących z nami przedsiębiorców, ale również dostawców. Dla każdej ze stron jest to bardzo duże wydarzenie, które niesie za sobą wiele korzyści. Przekłada się ono nie tylko na stale rosnące obroty, ale również oddaje wyjątkową atmosferę biznesu przyszłości, który jest oparty na współpracy i wieloletnim partnerstwie – dodał Paweł Stefaniak, dyrektor departamentu Materiały Budowlane i Majsterkowanie sieci Bricomarché w Polsce. 

Grupa Muszkieterów to sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami Bricomarché.

 

***

Polecamy także:

VII odsłona Targów Bricomarché

Bergo Hotel & Resort będzie działał pod marką Mercure

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook