Akcja #RatujBiznes dla przedsiębiorców

05 kw. 2020
źródło: materiały prasowe
foto: pixbay CCO

#RatujBiznes to akcja informacyjno-organizacyjna, zainicjowana przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jej celem jest  informowanie przedsiębiorców o przysługujących im możliwościach w zakresie zwrócenia się o pomoc, wsparcie, ulgę lub zwolnienie. Akcja #RatujBiznes ruszyła 30 marca br.

W ciągu kilkudziesięciu godzin od startu tej kampanii,  Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców otrzymało około 200 zgłoszeń od kancelarii prawnych oraz podatkowych z chęcią wsparcia przedsiębiorców. A stronę rzecznika odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób.

Na stronie akcji #RatujBiznes udostępnione zostały listy kancelarii prawnych i doradców podatkowych, którzy nieodpłatnie pomogą przedsiębiorcom  przygotować odpowiednie wnioski. Pomoc jest świadczona wyłącznie elektronicznie lub poprzez kontakt telefoniczny.

Rzecznik zachęca także prawników i doradców podatkowych do pomocy przedsiębiorcom, poprzez udział w tej kampanii.

Więcej szczegółów i pełną listę kancelarii z podziałem na województwa można znaleźć na Stronie Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców: https://rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes/

***

Polecamy także:

Epidemia w Polsce szansą na przyspieszenie procesów cyfryzacji?

Epidemia w Polsce szansą na przyspieszenie procesów cyfryzacji?

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook