Automaty z konopiami - pomysł na biznes 24/h!

03 wrz 2020
artykuł partnerski

Z każdym dniem zapotrzebowanie na susz zawierający kannabidiol rośnie. Nic dziwnego, związek ten dzięki swoim właściwościom terapeutycznym, z powodzeniem wykorzystywany jest w medycynie. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie konopiami włóknistymi, pojawił się pomysł na skonstruowanie automatów z konopiami. Ten ciekawy biznes może okazać się idealnym rozwiązaniem nie tylko dla klientów, ale przede wszystkim dla przedsiębiorców.

Forma zakupów za pośrednictwem automatów niesie ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest to, że transakcja odbywa się w formie bezgotówkowej - dzięki zainstalowanym terminalom do kart płatniczych. Dodatkowo realizacja zamówienia trwa zaledwie parę sekund. Każdy z automatów oferuje szeroki wybór suszu; Mango Skunk, Blue Cheese, Choco Loco Haze, Strawberry Kush czy OG Kush. W automacie można zakupić także gotowe jointy, tzw. pre-rollsy. Co ciekawe, biznes ten zwraca się maksymalnie w 2 miesiące.

Takie innowacyjne rozwiązanie, w postaci automatów vendingowych oferuje firma Coffee Shop Poland, która wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku.

- Nasze produkty można kupić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie obowiązują nas niedziele niehandlowe. Automat to pełna dyskrecja, nasi klienci kupują kiedy chcą i jak chcą. Produkty sprzedawane w automacie są najwyższej jakości (oczywiście firmowe od Coffee Shop Poland). Nie są dostępne one u konkurencji - mówi Łukasz Przygoda, właściciel Coffee Shop Poland. 

- Szukamy partnerów franczyzowych w całej Polsce. Postaw swój automat który będzie zarabiał przez całą dobę. Zero inwestycji w pracownika, pełny monitoring online twojej maszyny. Specjalny system powie Ci jaka jest sprzedaż w danym momencie co zostało zakupione oraz poinformuje Cię o ewentualnej awarii. Po naszej stronie pełne szkolenie. Uwaga, tym biznesem można zarządzać z każdego miejsca na ziemi. - dodaje Łukasz Przygoda.

Jaki jest koszt inwestycji?

Automat vendingowy to koszt 25 000 zł netto - już z towarem. Wkład własny to jedynie 15 %. Reszta kwoty rozbijana jest w formie ratalnej, leasingowej. Firma gwarantuje szybki zwrot inwestycji.

Więcej informacji na: www.coffeeshoppoland.pl lub w katalogu: https://franczyzainfo.pl/katalog/coffee-shop-poland-franczyza-z-branzy-konopnej/

***

Polecamy także:

Legalne konopie we franczyzie?

Legalne konopie we franczyzie?

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook