Carrefour i Globi: kolejne franczyzowe otwarcia!

22 mar 2021
źródło: materiały prasowe

Sieć Carrefour w dwa miesiące (styczeń i luty 2021) uruchomiła kolejne 10 sklepów. Większość z nich działa w modelu franczyzowym. 8 z nich funkcjonuje w formacie Carrefour Express. Z kolei dwa, to sklepy funkcjonujące pod marką Globi. 

Wśród 8 nowych sklepów Carrefour Express, 6 działa w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław czy Luboń. Jeden z warszawskich sklepów znajduje się na nowo powstałym osiedlu mieszkaniowym, w dzielnicy Ursus.  2 pozostałe sklepy funkcjonują na stacjach paliw w Oświęcimiu i Dębie Polskim. Sklepy pod marką Globi pojawiły się natomiast w Warszawie i miejscowości Sulistrowiczki.

Kolejne 10 sklepów pod szyldem Carrefour i Globi!

Carrefour Express Warszawa

- Sukcesywnie kontynuujemy rozbudowę sieci sklepów convenience, głównie przez współpracę z partnerami franczyzowymi, którym pomagamy w dochodowym prowadzeniu sklepów. Dzięki dużej różnorodności formatów jesteśmy w stanie dopasować ofertę do indywidualnych możliwości, lokalizacji w dużym i małym mieście czy na wsi, a przede wszystkim potrzeb lokalnego klientamówi Krzysztof Łagowski, dyrektor Sklepów Convenience w Carrefour Polska.

Kolejne 10 sklepów pod szyldem Carrefour i Globi!

Carrefour Express Wrocław

Carrefour Polska zarządza już prawie 700 sklepami convenience. A ogółem pod szyldem tej sieci funkcjonuje 900 sklepów w 6 formatach (osiedlowe, hipermarkety, supermarkety, sklepy hurtowo-dyskontowe, sklep internetowy). Firma jest również właścicielem 20 centrów handlowych i 40 stacji paliw. Ogółem pod szyldem Carrefour działa 13 000 sklepów w ponad 30 krajach.

***

Przeczytaj także:

Franczyza Żabki rośnie! Sieć otwiera 7-tysięczny sklep!

Franczyza Żabki rośnie! Sieć otwiera 7-tysięczny sklep!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook