Carrefour uruchamiania BIO sklep

01 maj 2020
źródło: materiały prasowe Carrefour

Carrefour BIO to koncept sieci, który powstał w odpowiedzi na realizowaną przez firmę strategię transformacji żywieniowej. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dlatego w pół roku po otwarciu pierwszego sklepu z żywnością ekologiczną, Carrefour Polska zapowiedział uruchomienie kolejnej placówki w tym formacie w Warszawie.

Nowy sklep w formacie BIO powstanie niebawem na warszawskim Bemowie. Będzie to kontynuacja pomysłu sklepu, który powstał już wcześniej na ul. Marszałkowskiej 87 w Warszawie. Niemniej nowy sklep będzie zdecydowanie większy, dzięki temu pojawi się jeszcze więcej świeżych, certyfikowanych produktów. W sklepie można będzie także kupić BIO kosmetyki i ekodetergenty. Równocześnie sklep ma oferować przede wszystkim artykuły pochodzące z Polski, dzięki temu sieć może wspierać rozwój małych producentów ekologicznych.

Carrefour Polska rozpoczął już rekrutację pracowników do nowego sklepu, kierując swoją ofertę do osób zainteresowanych promocją zdrowej diety, opartej na produktach certyfikowanych, którym bliski jest też ekologiczny styl życia.

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Co więcej sieć oferuję współpracę franczyzową w kilku formatach. Carrefour jest również właścicielem sieci 20 centrów handlowych w Polsce.

***

Polecamy także:

WYWIAD: o franczyzie Carrefour z Michałem Florkiewiczem - Dyrektorem Sklepów Convenience

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook