Food Truck we franczyzie Makaruna za jedyne 27 000 zł!

01 sty 2021
artykuł partnerski

Już teraz można zostać franczyzobiorcą Makaruna  ponosząc całkowity koszt inwestycji na poziomie jedynie 27 000 zł netto. Kwota ta stanowi pełny koszt inwestycji początkowej w tym pierwsze zatowarowanie, kasę fiskalną, szkolenie oraz ubezpieczenie OC/AC pojazdu!

Sieć Food Trucków w całej Polsce w 2021 roku

Sieć Makarun cieszy się renomą i zaufaniem Franczyzobiorców od 2012 roku. W tym czasie udało uruchomić się kilkadziesiąt lokali w Polsce. Co ciekawe, Makarun uruchomił także showroom w Dubaju. A za kilka miesięcy będą uruchomione kolejne lokale masterfranczyzobiorcy w Algierii.

Co najważniejsze, sieć przeprowadziła rebranding wizerunkowy przez międzynarodową firmę Schwitzke&Górski, a następnie intensywnie od 2019 roku uruchamia food trucki i lokale własne na terenie całej Polski.

Plan na rok 2021 zakłada uruchomienie floty 30-tu Food Trucków, a okres pandemii, wbrew sytuacji na rynku, stworzył jeszcze lepszą okazję do podniesienia zysku z działalności Food Trucków. Kluczowa jest możliwość wyboru najlepszych lokalizacji, osiedli mieszkalnych, Food Parków oraz wszystkich innych skupisk ludzkich. W czasach, gdzie zwracamy uwagę cenę posiłków, Makarun zyskuje przewagę z cenami już od 11,90 zł oraz szybkością obsługi. Praca nad recepturami, włoskie makarony i pomidory sprawiają, że jakość restauracyjną można dostać już za kilkanaście złotych.

Kolejne jednostki Franczyzobiorców ze stażem w sieci

Jestem franczyzobiorcą Makaruna z najdłuższym stażem, bo już 6 lat z sukcesem prowadzę dwie lokalizacje w Krakowie. Znając zyskowność biznesu i korzystając z nowej oferty sieci Makarun na Food Trucki, w sierpniu br. zdecydowałem się na podpisanie trzeciej umowy franczyzowej. Już od stycznia będę miał Food Trucka i wykorzystam możliwości i szanse, jakie niesie ze sobą mobilna forma prowadzenia biznesu - stwierdza Pan Grzegorz z Krakowa.

Oprócz współpracy z Panem Grzegorzem i sprzedaży innym zainteresowanym Food Trucków, także obecni Franczyzobiorcy zdecydowali się na uruchomienie kolejnych lokali Makaruna w galeriach handlowych.

To już nasza druga galeriowa lokalizacja Makaruna, pierwszą mamy w Galerii Vivo Lublin, drugą uruchomiliśmy we wrześniu w Gemini Bielsko-Biała. Zajmujemy się gastronomią profesjonalnie i z sukcesem, gdyż mamy 7 lokali sieci Olimp, a Makarun jest bardzo dobrym dodatkiem, robiącym stały obrót - twierdzą jednoznacznie Pan Krystian i Pan Sebastian, franczyzobiorcy sieci Makarun i Olimp. 

Możesz operować Food Truckiem Makaruna za jedyne 27 000 zł!

Już teraz można zostać Franczyzobiorcą ponosząc całkowity koszt inwestycji na poziomie jedynie 27 000 zł netto, w tym jest już pierwsze zatowarowanie i wszystkie inne wydatki potrzebne do startu biznesu. Bez miesięcznych opłat franczyzowych ani opłat od obrotu, jedynie z miesięcznym kosztem wynajmu Food Trucka 1500 zł oraz obowiązkiem zamawiania produktów od Franczyzodawcy.

Co Franczyzobiorca dostaje od sieci? 

Przede wszystkim Food Trucka o wartości około 150 000 zł, pierwsze zatowarowanie, stały foodcost, profesjonalne szkolenie, pomoc w wyborze i ocenie miejsc sprzedażowych oraz opcje lokalizacji m.in. pod lokalnymi Centrami Handlowymi. Kolejne otwarcia Food Trucków oraz lokali będą miały miejsce już w I kwartale 2021 roku w Gdyni, Krakowie, Wieliczce oraz Rybniku.

Video: https://www.facebook.com/MakarunPL/videos/1120041608395674

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Przemysław Tymczyszyn

Współwłaściciel sieci

tel. 694 559 453

e-mail: franczyza@makarun.pl

Więcej o informacji Makarun zajdziesz tutaj

***

Polecamy także:

9 zaskakujących restauracji świata!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook