Franczyzobiorca Spara otwiera kolejne lokalizacje!

23 wrz 2020
źródło: materiały prasowe

Franczyzobiorca sklepów Spar otwiera dwie nowe placówki w miejscowościach: Jazowsko i Rytro. To już 4 placówki prowadzone przez tego przedsiębiorcę pod szyldem Spar. Poprzednie placówki znajdują się w miejscowościach: Piwnicza oraz Głokowice. 

https://franczyzainfo.pl/katalog/zabka-2/

- Nasi partnerzy detaliczni, którzy dołączają do sieci SPAR – najlepiej znają potrzeby konsumentów w swoim regionie. Właściciel dwóch nowych sklepów oraz placówek w miejscowościach Piwniczna oraz Gołkowice wkłada wiele serca i pracy w swoje sklepy, nie tylko przy okazji ich otwarcia. W każdej placówce znajduje się szeroka oferta produktów od sprawdzonych producentów naszej sieci. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej produktów do naszych sklepów dostarczali polscy producenci – powiedział Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.

Nowe sklepy  mają powierzchnię 364 metrów kwadratowych (dotyczy sklepu w Rytro) oraz 182 metrów kwadratowych (sklep w Jazowsko). Sieć prężnie rozwija się w modelu franczyzowym i planuje kolejne otwarcia. Partnerem może zostać każdy niezależny przedsiębiorca, który samodzielnie prowadzi sklep spożywczy na terenie naszego kraju. Oczywiście, należy spełnić pewne podstawowe warunki: powierzchnia sprzedaży placówki musi mieścić się w jednym z trzech formatów tj. SPAR Express, SPAR Supermarket lub EUROSPAR, a lokalizacja sklepu powinna rokować na rozwój sprzedaży.

Sklepy SPAR działają na 4 kontynentach i jest ich już ponad 13 000. Sieć rozwija się w modelu franczyzowym. W Polsce liczba sklepów Spar przekroczyła już 220 a ponad 180 jest zarządzanych przez niezależnych partnerów.

 

 

***

Polecamy także:

Carrefour uruchomił stację refillingową do napełniania kosmetyków!

Carrefour uruchomił stację refillingową do napełniania kosmetyków!

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook