Franczyzowe lodziarnie zadowolone ze wzrostu obrotów!

14 sie 2020
źródło: horecatrends.pl

Obroty franczyzobiorców lodowych okazują się wyższe lub na podobnym poziomie co do roku ubiegłego. Niektóre franczyzowe lodziarnie odnotowały rekordowy wzrost, który wynosi 50 procent.

Wysokimi obrotami chwalą się franczyzobiorcy Wytwórni Lodów Polskich i konceptu LodyBonano, którzy osiągnęli w czerwcu i lipcu wyniki na podobnym poziomie do ubiegłego, jak i wyższe.

- Odbieramy codziennie po kilkadziesiąt telefonów od przedsiębiorców zainteresowanych lodową franczyzą. Niemal wszyscy chcą uruchomić działalność od zaraz - (...) Zazwyczaj lipiec to schyłek sezonu i nie ma już w tym okresie otwarć. Tymczasem z początkiem wakacji ruszyły nowe lokale w Lisewie, Orzechowie, Gorlicach, Morągu I kilku innych miejscach. Jeszcze w maju wydawało się to wszystkim nierealne - mówi Sylwia Korpacz reprezentująca markę LodyBonano. 

Co ciekawe, franczyzowe lodziarnie pomimo pandemii nadal cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych franczyzobiorców. W lipcu ruszyły kolejne lodziarnie pod szyldem Wytwórni Lodów Polskich w Mikołajkach, Zambrowie, Kętrzynie i w Białymstoku. W przypadku konceptu LodyBonano popularnością cieszył się model "lodobusa".

Wyżej wymienione koncepty to tylko część ze znanych franczyz lodowych, które zyskały na zainteresowaniu na polskim rynku franczyzy. Na franczyzowym rynku znajdziemy także franczyzy sieci takich jak: Lodolandia, SiGelato, LodyBonano, Lody Przygoda, Manufakturę lodów prawdziwych, Mini Melts, Kraina Lodów czy Rajskie Lody Tajskie.

***

Polecamy także:

Franczyza sezonowa - wady i zalety

Franczyza sezonowa - wady i zalety

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook