Franczyzowy Gruby Benek otwarty w środku pandemii!

14 lis 2020
źródło: materiały prasowe

Sieć Gruby Benek uruchomiła kolejny franczyzowy lokal. Ruszył dokładnie w pierwszy dzień gastronomicznego lockdownu. Restauracja mieści się przy ulicy Przyjaźni 20, we Wrocławiu. Jest też drugą pizzerią sieci w tym mieście. 

https://franczyzainfo.pl/katalog/zabka-2/

Od wielu miesięcy spodziewaliśmy się kolejnego zamrożenia działalności gastronomicznej w związku z drugą, jesienną falą pandemii i dobrze się do tego przygotowaliśmy – mówi Katarzyna Włodarczyk- Pięta odpowiedzialna za rozwój sieci pizzerii Gruby Benek. Dlatego byliśmy spokojni otwierając nasz najnowszy lokal dzień po ogłoszeniu przez rząd zamknięcia restauracji dla gości, a pierwsze tygodnie pracy wrocławskiej pizzerii pokazały, że mieliśmy rację - dodaje. 

Nowy lokal z uwagi na obostrzenia, związane z pandemią koronawirusa działa w formie dostaw.  – Ostatnie miesiące poświęciliśmy na ich usprawnienie i przyspieszenie. Wprowadzamy w tym zakresie innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam maksymalnie skrócić czas dostawy i zapewnić, że nasi klienci zawsze dostają produkt najwyższej jakości - dodaje Katarzyna Włodarczyk- Pięta.

Od początku roku Gruby Benek otworzył już cztery nowe pizzerie – każdą z nich w ramach rozwijanego przez firmę systemu franczyzowego. Planowane są także kolejne otwarcia, a w tej chwili sieć skupia się na działaniach marketingowych i aktywnym wsparciu sprzedaży w lokalach.

Gruby Benek to ogólnopolska sieć pizzerii zrzeszająca kilkadziesiąt lokali prowadzonych przez niezależnych Partnerów w ramach rozwijanego przez markę systemu franczyzowego. Podstawą oferty lokali sieci jest wyjątkowa, autorska pizza w amerykańskim stylu, Uzupełnieniem oferty są BenBurgery i BenKura, czyli smażone kawałki kurczaka w autorskiej panierce. System franczyzowy Gruby Benek, który pozwala na otwarcie własnego lokalu w ramach sieci to pomysł dla osób niezależnych i przedsiębiorczych, zmęczonych pracą na cudzy sukces. Siła ogólnopolskiej sieci ze sprawdzonym know-how i ogromnym doświadczeniem w branży pozwalają ograniczyć ryzyko związane z rozpoczynaniem własnej działalności. Profesjonalne wsparcie specjalistów z centrali Grubego Benka, atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami oraz elastyczność rozwiązań biznesowych dają partnerom sieci pewność i bezpieczeństwo w prowadzeniu własnej działalności - czytamy w komunikacie sieci.

***

Polecamy także:

Grupa Chorten rozwija franczyzę - powstał 2000 sklep

Grupa Chorten rozwija franczyzę - powstał 2000 sklep

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook