Frentzza rusza z ekspansją franczyzową!

30 cze 2020
źródło i foto: retailnet.pl

Marka „Frentzza – Pizza & Friends” miała swój franczyzowy debiut już w kwietniu br. W ciągu dwóch miesięcy firma otworzyła kolejny lokal - tym razem w Żyrardowie. W najbliższych tygodniach planowane są kolejne otwarcia.

Nowa pizzeria znajduje się w zabytkowym kompleksie loftów Stara Przędzalnia Żyrardów. Pizzeria działa w formacie delivery, czyli bez obsługi gości. Istnieje w niej możliwość dostawy zamówień lub odbioru własnego. W planach na najbliższe tygodnie mamy otwarcie drugiego lokalu w Warszawie oraz pierwszego w Płocku.

"Frentzza – Pizza & Friends” to marka należąca do firmy „7 Street”, która ma w swoim portfolio inne franczyzy gastronomiczne takie jak „7 Street – Bar & Grill”, „Meet & Fit” czy „Woody’s”. Marka już podczas "zamrożenia gospodarki" zapowiadała franczyzową ekspansję po zniesieniu ograniczeń.

Mamy przygotowanie logistyczne, które pozwala nam w krótkim czasie nawiązać współpracę z innymi restauracjami, które teraz działają prężnie z dowozami i chciałby poszerzyć swoją działalność o markę Frentzza przy jednoczesnym zachowaniu swojego podstawowego biznesu. Warunkiem jest korzystanie z produktów marki własnej Frentzza m.in. takich jak 12 wyselekcjonowanych przypraw, sosów oraz włoskich składników - mówił Łukasz Błażejewski we wcześniejszych komunikatach prasowych.

***

Polecamy także:

Kolejna franczyzowa pizzeria pod szyldem Gruby Benek!

Kolejna franczyzowa pizzeria pod szyldem Gruby Benek!

"Frentzza – Pizza & Friends” to marka należąca do firmy „7 Street”, która ma w swoim portfolio inne franczyzy gastronomiczne takie jak „7 Street – Bar & Grill”, „Meet & Fit” czy „Woody’s”. Marka już podczas "zamrożenia gospodarki" zapowiadała franczyzową ekspancję po zniesieniu ograniczeń.

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook