Kolejne otwarcie franczyzowego sklepu Coffee Shop Poland!

07 paź 2020
artykuł partnerski

Do grupy Coffee Shop Poland dołączyli kolejni franczyzobiorcy. Nowy sklep pod szyldem tej sieci działa od 1 października br. i znajduje się w Zielonej Górze. 

Nowymi partnerami Coffee Shop Poland zostali młodzi ludzie, którzy wcześniej nie byli związani z branżą konopną. Długo szukali pomysłu na własny biznes i chcieli zagospodarować lokal własny o wielkości 20 metrów kwadratowych. Decyzja co do franczyzy konceptu Coffee Shop Poland była bardzo szybka. Od zgłoszenia chęci współpracy, wystarczyło 3 tygodnie, aby powstał sklep z artykułami konopnymi. Okazało się, że decyzja była bardzo słuszna. Bo tylko w dzień otwarcia obrót nowego sklepu wyniósł ponad 7 000 złotych.

Co zrobić, aby dołączyć do rodziny Coffee Shop Poland?

Wymagania jakie stawia sieć to przede wszystkim możliwość wynajmu lokalu około 30 do 40 m2. Kapitał kredytowany leasingowany lub własny w wysokości 54 000 zł netto. Firma zaś deklaruje pomoc na każdym etapie współpracy, tak jak to było w przypadku nowych franczyzobiorców.

Co ciekawe, sieć od niedawna rozpoczęła współpracę z lekarzami, którzy mają uprawnienia do wystawiania recept na medyczną marihuanę. Ta współpraca może podnieść prestiż temu franczyzowemu biznesowi. Sieć gwarantuje także profesjonalne szkolenia, prowadzone przez centralę firmy i dzielenie się wiedzą opartą na doświadczeniu. Te  wyżej wymienione kwestie według Coffee Shop Poland mogą być prostą drogą do sukcesu. Firma gwarantuje także wyłączność terytorialną swoim franczyzobiorcom, aby mieli możliwość otwierania kolejnych placówek.

Kolejne otwarcie franczyzowego sklepu Coffee Shop Poland!

- Stawiamy na rozwój naszych partnerów franczyzowych gdyż uważamy, że siła całej sieci to zadowolony, zarabiający partner franczyzowy. Jeśli macie pytania zapraszamy do kontaktu www.coffeeshoppoland.pl - podsumowuje Łukasz Przygoda.

Centrala pilnie poszukuje partnerów franczyzowych w miejscowościach: Kraków, Łódź, Zabrze, Bytom, Czeladź, Częstochowa, Warszawa, Radom i Poznań. W tych miastach można otworzyć sklep stacjonarny lub wyspę handlową ( sieć oferuje miejsca w galerii handlowej M1)

Więcej informacji na temat tego konceptu: https://franczyzainfo.pl/katalog/coffee-shop-poland-franczyza-z-branzy-konopnej/

***

Polecamy także:

Nasz partner wchodzi "na gotowe" - rozmowa o biznesie konopnym

Nasz partner wchodzi "na gotowe" - rozmowa o biznesie konopnym

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook