Kto jest największym franczyzobiorcą marki Subway w Polsce?

17 gru 2020
źródło: petrolnet.pl
foto:alfacentrum

Koncern stacji paliw Amic Energy to największy franczyzobiorca marki Subway w Polsce - podaje petronet.pl. Sieć stacji paliw od dwóch lat przechodzi pełną modernizację i do standardowej oferty dołącza punkty gastronomiczne z kanapkami tego franczyzowego giganta. Łącznie Amic Energy posiada 41 punktów Subway'a.

– Oferta Subway® została bardzo dobrze przyjęta przez klientów stacji Amic Energy, jest ona świetnym uzupełnieniem dotychczasowego menu stacji – hot dogów, zapiekanek, kanapek. Zdrowsze, świeże, ciepłe i pyszne Suby są dostępne dla naszych klientów przez całą dobę, gdy tylko przyjdzie im na nie ochota – komentuje Irmina Karpińska, dyrektor marketingu i Convenience Amic Energy w Polsce.

Amic Energy postawił na restauracje Subway w 2018 roku. Pierwszy punkt gastronomiczny, przyłączony do stacji paliw znalazł się w Gdyni. Niedawno otwarto także przystacyjne restauracje w Dąbrowie Górniczej i Łodzi. Na 24 stacjach Amic Energy możliwe jest zamawianie posiłków z dostawą, dzięki aplikacji Uber Eats. W planach sieci są jeszcze dwa takie punkty do końca roku. W 2021 roku sieć zaś Amic zamierza otworzyć kilkanaście następnych restauracji marki Subway.

Franczyzowe punkty Subway'a znajdziemy także na innych stacjach benzynowych w Polsce, między innymi na Lotosie. Na ten moment jednak Amic Energy posiada ich najwięcej.

AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest właścicielem 116 stacji paliw działających pod marką AMIC Energy w całej Polsce, na których oferowane jest najwyższej jakości paliwo oraz innego rodzaju towary i usługi. Właścicielem AMIC POLSKA Sp. z o.o. jest AMIC Energy Management GmbH - niezależna firma austriacka zajmująca się doradztwem strategicznym głównie w obszarze europejskiego sektora energetycznego.

***

Polecamy także:

Berlin Döner Kebap otwiera franczyzowe lokale

Berlin Döner Kebap otwiera franczyzowe lokale

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook