Pomysł na wdzięczny biznes!

07 wrz 2020

Lubisz otaczać się ładnymi rzeczami? Uwielbiasz dekorować dom? Przygotowanie świątecznych stroików to żadne dla Ciebie wyzwanie? To Ty dbasz o wygląd każdego garden party w Twojej rodzinie? A może potrafisz z niczego wyczarować coś pięknego? Może to czas, aby założyć własny biznes?

Żyjemy w świecie, gdzie każdy uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami. Dekoracje home made, DIY, decoupage cieszą się coraz większą popularnością. Są unikatowe i ponadprzeciętne. Jednak nie każdy ma do tego smykałkę, stąd coraz częściej takie produkty poszukiwane są w sklepach.

Możliwości jest wiele. Ty zdecydujesz, którą chcesz wybrać

1. Popularnością cieszy się ostatnio produkcja drewnianych pudełek z drobiazgami na każdą okazję. To coraz częściej wręczany upominek na weselach, chrzcinach czy z okazji urodzin. Surowe drewno i spersonalizowane gadżety cieszą się coraz większą popularnością. Pudełka mają często odręczne napisy lub wygrawerowane treści. Nie musisz być wcale stolarzem. Takie pudełka możesz kupić w sieci za kilkanaście złotych i wyczarować z nich w pełni spersonalizowane prezenty na każdą okazję.

Pomysł na wdzięczny biznes!

źródło: dekoremka.pl

2. Flower box - to kolejna rzecz, która cieszy się coraz większą popularnością. Klienci poszukują zarówno opcji z żywymi kwiatami, jak i tak zwanych wiecznych bukietów ze sztucznymi kwiatami. Wystarczy, że kupisz pudełka, gąbki do wbijania roślin i udasz się do hurtowni kwiatów. Produkcja takich kwiatowych pudełek może przynieść Ci nie tylko frajdę, ale także korzyści finansowe.

Pomysł na wdzięczny biznes!

3. Własna produkcja mebli - meble z palet lub ze skrzynek po owocach, to w ostatnich latach ogrodowy "must have". Co ciekawe, zakup palety i farby w porównaniu do kupna gotowego mebla z palet jest zdecydowanie tańszy. Ograniczeniem w tym przypadku jest tylko Twoja kreatywność. Nie musisz produkować jedynie mebli do ogrodu. Z palet powstają łóżka, stoliki czy doniczki na kwiaty.

Pomysł na wdzięczny biznes!

4. Zaproszenia, winietki, łapacze wspomnień, koła z kwiatami do dekoracji ścian ect - masówka w zaproszeniach to przeżytek. Teraz klienci poszukują spersonalizowanych i odręcznie przygotowywanych rzeczy. Szczególne zainteresowanie własnoręcznymi zaproszeniami można zauważyć wśród par planujących własne wesele. Coraz częściej poszukuje się także zaproszeń na okrągłe urodziny czy rocznice ślubu. Wystarczy tylko odpowiednia inwencja twórcza i lepsza drukarka, i "voilà. W tej grupie wymieniamy także łapacze wspomnień i dekoracyjne koła, które coraz częściej pojawiają się w dziecięcych pokojach, są zawieszane na drzwiach lub przystrajają ściany podczas imprez okolicznościowych.

Pomysł na wdzięczny biznes!

To tylko wybrane pomysły na biznes, który mogą okazać się dodatkowym źródłem dochodu lub przerodzić się w kompleksową usługę. Do tego jest to propozycja pracy kreatywnej i dającej na pewno dużo więcej satysfakcji niż klikanie w "excelowe tabelki".

***

Polecamy także:

EKO franczyza - to się kupuje!

EKO franczyza - to się kupuje!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook