Sieć Carrefour Polska uruchomiła 8 nowych sklepów franczyzowych!

07 paź 2020
źródło: materiały prasowe

We wrześniu br. sieć Carrefour Polska uruchomiła 8 nowych sklepów franczyzowych.  Pięć z nich działa pod szyldem Carrefour Express Convenience i znajduje się w miejscowościach takich jak: Chrzanów, Gdańsk, Katowice, Kraków i Warszawa. Otwarto także dwa sklepy Carrefour Express Minimarket, które znajdują się w Warszawie i na stacji paliw w Jeziorkach oraz jeden supermarket Carrefour Market w Radomiu. 

- Kolejne nowe sklepy to potwierdzenie zainteresowania franczyzobiorców współpracą z Carrefour. Naszym celem jest dalszy, dynamiczny rozwój sieci sklepów franczyzowych, oferowanie naszym partnerom sprawdzonych formatów, wspieranie ich biznesu naszym ponad 10-letnim doświadczeniem a klientom dostarczanie najlepszych doświadczeń zakupowych mówi Krzysztof Łagowski, dyrektor Sklepów Convenience Carrefour Polska. 

Nowe sklepy Carrefour Express Convenience oferują ponad 1500 artykułów. W sklepach są również propozycje dla sportowców takie jak napoje izotoniczne czy batony. Nowy franczyzowy sklep w Warszawie posiada dodatkowo asortyment Carrefour BIO, w którym klienci mogą kupić produkty z certyfikatami. Z kolei osiedlowe sklepy Carrefour Express Minimarket to miejsca, w których można zrobić  szybkie zakupy blisko domu. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór wędlin, mięs i serów oferowanych z lady tradycyjnej. Sklepy te posiadają także rozbudowaną ofertę produktów pakowanych, a także dań na wynos i zdrowej żywności. Radomski franczyzowy supermarket posiada zaś pełny asortyment, na który składa się ponad 200 rodzajów warzyw i owoców oraz soków. Klienci supermarketu mają do dyspozycji również szeroką gamę świeżych wędlin z Wędzarni Carrefour.

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci 40 stacji paliw.

***

Polecamy także:

4FCAFÉ w 2021 ruszy z franczyzą!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook