Sieć franczyzowa Bacówka Towary Tradycyjne uruchomiła sklep online!

17 lip 2020
źródło: wiadomości handlowe

Sieć Bacówka Towary Tradycyjne, która znana jest z prowadzenia placówek w formie stacjonarnej (sklepy własne i franczyzowe) wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i uruchomiła sklep internetowy.

Sklep online działa od czerwca i jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych klientów. Dostawy z e-sklepu dostarczane są na terenie Polski. Przed uruchomieniem witryny online prowadzona była krótka faza testowa systemu, która  została zakończona pomyślnie.

W sklepie internetowym Bacówki dostępnych jest 225 produktów, takich jak wędliny, pasztety, produkty garmażeryjne i dania gotowe, przetwory, miody, soki, słodycze, a także zestawy upominkowe. Firma informuje, że liczba produktów będzie sukcesywnie rozszerzana.

Sieć franczyzowa Bacówka Towary Tradycyjne uruchomiła sklep online!

- Sklep jest odpowiedzią na liczne zapytania klientów odnośnie możliwości dokonania zakupów z dostawą do domu - tłumaczy firma. - Bacówka od dłuższego czasu pracowała nad możliwością sprzedaży wysyłkowej, by dotrzeć z ofertą w te rejony Polski, gdzie klienci nie mogą kupić produktów marki w sklepach stacjonarnych. Intensyfikację prac zdecydowanie przyspieszyła pandemia i wzmożone zainteresowanie zakupami internetowymi - podkreślają właściciele sklepów (cyt. wiadomoscihandlowe.pl)

Sieć Bacówka Towary Tradycyjne prowadzi 37 sklepów stacjonarnych, w tym 20 z nich działa w modelu franczyzowym.  Sklepy bazują na lokalnych produktach. Opierają się własnej produkcji wędlin i garmażerki oraz posiadają szeroki asortyment produktów pod własną marką, które pochodzą z małych, rodzinnych gospodarstw. Dlatego w ich ofercie znaleźć można również nabiał, jajka, miody czy przetwory owocowo-warzywne.

***

Polecamy także:

Auchan, Eurocash, Intermarche i Makro na cenzurowanym!

Auchan, Eurocash, Intermarche i Makro na cenzurowanym!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook