Sieć the White Bear Coffee w kolejnym mieście!

22 lut 2022
źródło: materiały prasowe

W lutym tego roku otworzyły się dwa nowe lokale pod szyldem the White Bear Coffee. To kawiarnia franczyzowa oraz kolejny punkt własny sieci. Punkty znajdują się w Ostrowie Wielkopolskim (franczyzowa kawiarnia) oraz w Białymstoku. 

 Stawiamy na różnorodność naszych lokali, dlatego też testujemy kolejne warianty działalności. Na początku były to kawiarnie, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem w naszym mieście. W zeszłym roku wprowadziliśmy na rynek submarkę lodową the White Bear Ice Cream, w związku z czym zadebiutował sezonowy punkt z kawą i lodami oraz lodowa riksza. Teraz natomiast postawiliśmy na całoroczny lokal nastawiony typowo na wynosy – tłumaczy Marcin Zalewski, współwłaściciel sieci.

– Kawiarnia w Ostrowie spotkała się ze świetnym przyjęciem. Nasi goście podkreślają, że w mieście brakowało takiego klimatycznego lokalu, z designerskim wystrojem i doskonałej jakości ziarnami. Okazało się też, że Ostrowianie chcą rozmawiać o kawie, są jej ciekawi, chętnie poznają inne metody parzenia. Ten pozytywny odzew jest bardzo budujący i utwierdza mnie w przekonaniu, że to był słuszny krok – mówi Paulina Łuczak, właścicielka kawiarni i dodaje: – Jeśli chodzi natomiast o samą franczyzę, to bardzo dobrze oceniam współpracę z siecią. Szczególne wrażenie zrobiły na mnie profesjonalne szkolenia, w których uczestniczył cały zespół. Obszerna wiedza oraz sposób jej przekazywania sprawiły, że jesteśmy w 100% przygotowani do parzenia i serwowania kawy zgodnie z najlepszą baristyczną sztuką.

the White Bear Coffee to sieć kawiarni działająca na rynku od 2019 r. Obecnie pod jej szyldem działają trzy kawiarnie, dwa sezonowe punkty z kawą i lodami oraz rzemieślnicza Palarnia kawy oraz dwa punkty franczyzowe – w Giżycku oraz od niedawna – w Ostrowie Wielkopolskim.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook