Twórcy edukacyjnej sieci franczyzowej na liście Forbesa!

19 paź 2020
źródło i foto: to.com.pl

Magazyn “Forbes” opublikował listę “30 przed 30”, w której wyróżnił najbardziej przedsiębiorczych młodych ludzi, którzy przed 30-tką odnieśli sukces i odznaczyli się na polskiej arenie biznesowej. W tegorocznym podsumowaniu znaleźli się twórcy konceptu Giganci Programowania.

Radosław Kulesza i Dawid Leśniakiewicz to absolwenci Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Jeszcze jako studenci planowali założenie własnej szkoły, gdzie mogliby uczyć najmłodszych programowania. Start Gigantów Programowania miał miejsce w 2015 r. Wspólnie z Sebastianem Langą i Piotrem Pełką założyli własną szkołę, która do dziś prowadzi zajęcia dla osób w wieku od 7 do 19 lat. Firma rozwija także prężnie franczyzę i jest jedną z najpopularniejszych edukacyjnych sieci w Polsce.

Ranking Forebsa, w którym znaleźli się twórcy Gigantów Programowania to nie tylko wyróżnienie za ich przedsiębiorczość, ale także za asertywność i kreatywność oraz odnalezienie się w tej pandemicznej sytuacji. W ich przypadku koronawirus przyśpieszył decyzję o wprowadzeniu zajęć online.

- Nawet w tym roku, mimo trudnej sytuacji, pojawiło się kilka nowych lokalizacji własnych oraz franczyzowych. Udało się to osiągnąć dzięki opracowaniu i wdrożeniu strategii, która pomogła nam nie tylko utrzymać się na rynku, ale wciąż się rozwijać - podkreśla Radosław Kulesza. Firma, pod marką Coding Giants, swoje oddziały posiada także za granicą - w Barcelonie oraz na Słowacji. Trwają także rozmowy z zainteresowanymi osobami, które chcą otworzyć placówkę w swoim kraju, m.in. w Chorwacji - mówi Radosław Kulesza.

Wraz z początkiem tego roku szkolnego firma wystartowała także z projektem  “Giganci Edukacji” - kursami przygotowującymi do egzaminów z matematyki.

***
Polecamy także:

Druga fala pandemii - czy firmy są na to gotowe?

Druga fala pandemii - czy firmy są na to gotowe?

Twórcy edukacyjnej sieci franczyzowej na liście Forbesa!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook