Żabka otworzyła pierwszy sklep pawilonowy pod skocznią Adama Małysza

16 lut 2020
źródło i foto: materiały prasowe

Żabka otworzyła pierwszy sklep pawilonowy, który znajduje się na terenie parkingu przy skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle.

Nowo powstały pawilonowy sklep ma sześćdziesiąt osiem metrów kwadratowych. Zlokalizowany jest na terenie parkingu, należącego do Polskiego Związku Narciarskiego. Oferta sklepu ma być odpowiedzią na potrzeby w szczególności turystów, którzy odwiedzają Wisłę i skocznię narciarską przez cały rok. W asortymencie pawilonu można znaleźć standardowe produkty i przekąski z kącika gastronomicznego – w tym ciepłe kanapki i gorące napoje.

(...)Uruchamiamy sklepy w nowych, atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach aby być wszędzie tam, gdzie oczekują tego nasi klienci. Cieszymy się, że możemy rozwijać naszą sieć w zimowym kurorcie - Wiśle, z ofertą dopasowaną przede wszystkim do potrzeb turystów, którzy przybywają tu o każdej porze roku (...) - podkreśla Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska.

Podobne sklepy kontenerowe pojawiły się w ofercie Żabki już w 2018 roku. Były to jednak sklepiki sezonowe, otwierane w nadmorskich miejscowościach (działające od czerwca do września).

Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience pod marką Żabka. Na przestrzeni dwudziestu lat działalności na polskim rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera segmentu sprzedaży convenience. Sieć rozwija się dzięki franczyzie.

 

***

Polecamy także:

Studenci zostali twórcami nowych produktów dla sieci Żabka

Studenci zostali twórcami nowych produktów dla sieci Żabka

 

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook