Żabka Polska poszukuje 20 przedstawicieli ds. ekspansji!

29 sie 2020
źródło: materiały prasowe

Żabka Polska poszukuje 20 przedstawicieli ds. ekspansji, dzięki którym będzie mogła rozwijać się szybciej. Firma szuka osób z doświadczeniem w pracy w tym zawodzie lub w branży nieruchomości. 

– Skala działań naszego działu jest imponująca, w ub. roku otworzyliśmy ponad 650 sklepów, czego nie dokonała żadna inna sieć handlowa w Polsce. Otwieramy sklepy zarówno w standardowych lokalach handlowo-usługowych, ale wyszukujemy także lokalizacje niestandardowe, np. w metrze czy przejściach podziemnych. Wszystko z myślą o wygodzie klientów i zapewnienia im jak najwyższego komfortu w dokonywaniu zakupów. Planujemy rozszerzenie naszego zespołu o kolejne doświadczone osoby, które będą mogły uczestniczyć w ciekawych projektach i współpracy z siecią convenience nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Waldemar Lisiewicz, Dyrektor Ekspansji w firmie Żabka Polska.

Jaki powinien być kandydat na przedstawiciela ds. ekspansji Żabki?

Sieć wskazuje, że ma być to osoba komunikatywna, dynamiczna, otwarta oraz kreatywna. Ma też łatwo nawiązywać relacje z innymi i być dobrym negocjatorem. Powinna być też gotowa do prowadzenia własnej działalności gospodarczej i mieć doświadczenie związane z pozyskiwaniem lokali handlowych, usługowych lub terenów stanu prawnego nieruchomości.

Żabka podkreśla, że przedstawiciele ds. ekspansji współpracujący z firmą będą mieli dostęp do najnowszych technologii operacyjnych, m.in. aplikacji do oceny lokalizacji. Sieć oferuje im także pełny pakiet szkoleń i atrakcyjne wynagrodzenie.

Rekrutacja przedstawicieli ds. ekspansji dla sieci Żabka Polska prowadzona jest w całej Polsce. Pracownicy poszukiwani są w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Rybniku, Ostródzie, Lublinie i Opolu. Potrwa do końca września.

***

Polecamy także:

Sezonowe Żabki we franczyzie coraz popularniejsze!

Sezonowe Żabki we franczyzie coraz popularniejsze!

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook