Żabka testuje nowego robota do robienia hot-dogów

04 cze 2022

Żabka od 2020 roku jest niekwestionowanym królem w sprzedaży hot-dogów w swoich lokalach - a tak przynajmniej wynika z rankingów. Sieć potrafiła dwa lata temu sprzedawać aż 2 hot-dogi na sekundę. Teraz ta liczba ma być jeszcze bardziej okazała, o czym informuje serwis dlahandlu.pl. Hot-dogi w Żabce mają być przygotowywane przez specjalne roboty!

Żabka testuje robota do robienia hot-dogów

Żabka w ostatnim czasie zarejestrowała znak towarowy ROBBIE, czyli roboty do przygotowywania hot-dogów. Roboty pojawią się w bezobsługowych sklepach Żabki Nano. Aktualnie trwają testy projektu, po czym maszyny zostaną zainstalowane w sklepach sieci.

- Robot, o imieniu, Robbie to kolejne nowatorskie rozwiązanie, które pilotażowo wdrażamy w naszym bezobsługowym koncepcie Nano. Innowacyjne, pierwsze tego typu urządzenie na rynku pozwala na przygotowanie kultowych dla sieci hot-dogów w trzech prostych krokach, zgodnie z zamówieniem klienta i bez udziału pracowników obsługi - informuje Żabka, cytowana przez dlahandlu.pl.

W Żabce trwa aktualnie testowanie robota wśród pracowników i współpracowników sieci. Kolejnym etapem testów będzie sprawdzenie, jak robot się sprawuje podczas obsługiwania klientów sklepów sieci.

Przypomnijmy, że pierwszy sklep Żabka Nano powstał w czerwcu 2021 roku w Poznaniu. Od tego czasu rośnie zainteresowanie tego typu konceptem wśród franczyzobiorców. Obecnie w całej Polsce jest ponad 8300 sklepów Żabki w różnych miejscach w naszym kraju.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook