Ekskluzywne kuchnie – stań się częścią luksusowego świata Verle

21 kw. 2022

Luksusowe i niezwykle eleganckie kuchnie to specjalność Verle Home. Ale jakość, jaką oferuje marka, oznacza korzyści nie tylko dla klientów, lecz także dla właścicieli studiów. To za sprawą wyjątkowych kolekcji Verle, tworzenie unikatowych aranżacji staje się wyjątkowo proste, a studio szybko zyskuje uznanie. Ty też możesz projektować ekskluzywne kuchnie dla prestiżowych klientów!

Ekskluzywne kuchnie od Verle Home

Nie da się ukryć, że Verle Home to marka premium. Wysokiej jakości materiały, nowoczesne rozwiązania techniczne podnoszące funkcjonalność i dopracowane w detalach kolekcje, które dają możliwość tworzenia spójnych aranżacji w dowolnie wybranym stylu – wszystko to sprawia, że urządzanie luksusowych wnętrz na bazie mebli kuchennych Verle to czysta przyjemność. To dlatego współpraca franczyzowa z marką Verle Home jest niezawodnym sposobem na własny, opłacalny biznes i pasjonującą pracę, która przynosi satysfakcję.

Unikatowe kolekcje dopasowane do każdego, wysublimowanego gustu

Poszukując kuchennych inspiracji, przeglądasz kolejne galerie, i masz wrażanie, że wciąż patrzysz na tę samą kuchnię? To problem, z którym Verle Home skutecznie rozprawia się, projektując unikatowe kolekcje mebli, które wpisują się w obowiązujące trendy, ale jednocześnie są ponadczasowe. W ofercie proponowanej przez markę znajdziemy chociażby takie nowości kolorystyczne, jak: zieleń mineralna, niebieski fiordowy, biały alpejski matowy, ciepły piaskowy beton czy wulkaniczna szarość. Z kolei linia Natura to koncepcja, w której fronty kuchenne niezwykle realistycznie imitują naturalne drewno.

Bogata oferta niecodziennych wykończeń pozwala na personalizację każdego projektu i daje niekończące się możliwości. Szczególnie że do dyspozycji mamy również zaawansowane pod względem technologii i zachwycające pod kątem designu sprzęty marki Siemens i praktyczne wyposażenie szafek kuchennych, podnoszące funkcjonalność całej kuchni.

Akcesoria do ekskluzywnych kuchni

Praktyczne wyposażenie i akcesoria kuchenne to niezbędne elementy ergonomicznej i luksusowej kuchni. Marka proponuje nam klasyczne rozwiązania, ale też i takie, których nie spotkamy nigdzie indziej. Zobaczcie najnowszy modułowy system relingów Sign Emotion.

Asortyment Verle Home to także m.in. nowoczesne systemy otwierania i zamykania szafek kuchennych, wewnętrzne podświetlenie, segregatory do szuflad, maty antypoślizgowe, wysuwane organizery do szafek, bezprzewodowe ładowarki wbudowane w blat, systemy cargo czy wysuwane blaty i wiele, wiele innych.

Studia Verle – renoma i prestiż

Meble do kuchni Verle wykonywane są na zamówienie w renomowanych niemieckich fabrykach z najwyższej klasy materiałów. Producent na swoje kolekcje udziela aż 5-letniej gwarancji. Podejmując współpracę z wyżej wspomnianą marką, poszerzysz zatem swoją ofertę o najwyższej jakości produkty, docierając w ten sposób do klientów poszukujących ekskluzywnych rozwiązań, zyskując okazję do realizacji kreatywnych i śmiałych projektów i podnosząc prestiż swojego salonu.

Materiał partnera

Czytaj także: Nowoczesne projekty w Verle Home. Odkryj Siemens Home Connect

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook