Franczyza z 5.10.15. – pomysł na własny biznes

04 cze 2021
artykuł sponsorowany

Marka 5.10.15. obecnie posiada blisko 250 sklepów pod swoim szyldem i w tym roku nieustająco stawia na rozwój sieci o kilkanaście nowych lokali. Do współpracy zaprasza partnerów ze wszystkich polskich miast o liczbie minimum 15 tysięcy mieszkańców.

Franczyzodawca zaznacza, że minimalne wymogi do otwarcia lokalu, to wyposażenie sklepu o powierzchni od 55 m2, z jedną standardową witryną i lokalizacją w miejscu o charakterze handlowym. W zależności od miasta może to być centrum handlowe, ale równie dobrze, gdy jest to centrum miasta, jedna z jego głównych ulic lub też pasaż handlowy. W przypadku sklepu mieszczącego się przy ulicy ważne jest, aby był on na parterze i posiadał przynajmniej jedną witrynę. Wstępna opłata licencyjna to 15 tysięcy netto jednorazowo. Marka 5.10.15. od lat pracuje nad rozwojem całej sieci i to z myślą o nim wprowadza w życie najnowsze rozwiązania biznesowe, między innymi nowoczesny system omnichannelowy, oferujący korzyści we wszystkich punktach tzw. styku klienta z marką. Wspiera i promuje sklepy swoich franczyzobiorców, przeznacza duże środki na marketing, również ten internetowy.

Franczyza z 5.10.15. – pomysł na własny biznes

5.10.15. ze swoimi partnerami dzieli się swoim know-how i dając im pełne merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy. System franczyzowy marki jest przygotowany tak, aby dawał możliwość pracy również z partnerami, którzy nie posiadają dużego doświadczenia w biznesie. Franczyzodawca w ramach pakietu oferuje kompleksowe szkolenia ze sprzedaży, obsługi systemu i VM. Co ważne i co wyróżnia Komex, franczyzobiorca nie inwestuje w towar - pracuje na produktach sieci, ale to ona je finansuje i tym samym ponosi koszty przecen, kiedy nadchodzi czas wyprzedaży. Jest to bardzo dobrze przyjmowane nie tylko przez rynek, ale także zapewnia partnerowi pracę pod szyldem rozpoznawalnej marki, jednak bez ponoszenia odpowiedzialności za towar.

Branża odzieży dziecięcej wydaje się bezpieczna i stabilna, ponieważ dzieci będą się rodziły zawsze, więc zapotrzebowanie na produkty dziecięce nie ustanie. 5.10.15. jest doświadczoną, rozumiejącą biznes marką, której ufają ludzie od ponad ćwierć wieku. Niewiele marek na rynku ma takie doświadczenie.

Ostatnie ćwierćwiecze pokazało, że ciężka praca, rozwój sieci franczyzowej, inwestycja w e-commerce, e-marketing, klub lojalnościowy oraz nowe technologie to dobra taktyka. Zainteresowanie posiadaniem sklepu z logo 5.10.15. ze względu na popularność marki, jak i relatywnie niski próg inwestycji cały czas utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Niejednokrotnie z jednym franczyzobiorcą są otwierane 2-3 lub więcej sklepów w ciągu kilku lat jego współpracy.

Franczyza z 5.10.15. – pomysł na własny biznes

Więcej o współpracy z siecią 5.10.15. na stronie: www.51015kids.eu/franczyza

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook