Franczyzowy Intermarché w kolejnym mieście!

21 paź 2021
źródło: materiały prasowe

Dzisiaj tj. 21 października uruchomiono kolejny franczyzowy Intermarché. Sklep znajduje się w Strzelcach Opolskich i działa w formacie Power. 

Intermarché w Strzelcach Opolskich to czwarty punkt sieci, który został otwarty w 2021 roku. Powierzchnia nowo otwartego obiektu liczy ponad 1 300 m2.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Strzelec Opolskich i okolic do naszego sklepu. Zaprojektowaliśmy go z myślą o wygodzie klientów i dołożymy wszelkich starań, by dostarczać im produkty z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. W asortymencie sklepu nie zabraknie towarów od lokalnych dostawców, a szeroka oferta umożliwi zrobienie niezbędnych zakupówmówią Matylda i Maciej Pieczyńscy, właściciele sklepu Intermarché w Strzelcach Opolskich.

Z Grupą Muszkieterów jesteśmy związani od ponad 20 lat. Bliska jest nam idea Grupy, bierzemy więc aktywny udział jej działaniu. W przeszłości pełniliśmy funkcje zarządcze w jej strukturach, naszą przyszłość wiążemy natomiast z rozwojem szyldu Intermarché. W naszym sklepie w Strzelcach Opolskich planujemy m.in. rozbudować obszar e-commerce i w 2022 uruchomić usługę Intermarché Drive - dodają.

Grupa Muszkieterów to sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook