Hot-dogi na Orlenie wspierane nowoczesną technologią

01 cze 2022

PKN Orlen w ostatnim czasie usprawnił system przygotowywania hot-dogów, które są sprzedawane na stacjach paliw wyżej wspomnianej grupy. Pomogła w tym specjalna aplikacja, stworzona w ramach programu Skylight - accelerator Orlen. Dzięki niej hot-dogi na Orlenie dostaną nowe życie!

Hot-dogi na Orlenie przejdą rewolucję!

Nie ma na świecie kierowcy, który przynajmniej raz w życiu podczas swojej podróży niezatrzymałby się w celu konsumpcji hot-doga. Orlen chce usprawnić proces wydawania tego typu przekąsek, korzystając z nowoczesnych technologii w postaci programu Orlen Skylight, który usprawni tamtejsze hot-dogi.

W ostatnim czasie Orlen testował i wdrażał technologie, które mają na celu rozwój biznesu zgodnie ze strategią ORLEN2030. Koncern wprowadza program, który ma na celu zapobieganie marnowania żywności na stacjach paliw oraz zwiększa bezpieczeństwo transportu paliwa, usprawniając przy tym obsługę klientów flotowych.

Orlen wprowadza projekt dotyczący procesu automatyzacji obsługi grilla na swoich stacjach paliw, co ma usprawnić proces wydawania hot-dogów.

- W ramach tworzymy aplikację, która tworzy automatyzację nadzoru grilla rolkowego. Jest to kamera a także mały komputer, który pozwala na to, aby obraz z kamery został przeanalizowany. Na tym obrazie wykrywamy wszystkie produkty, które w danej chwili znajdują się na grillu. Pracownik stacji nie będzie musiał non-stop monitorować grilla, te informacje będą automatycznie pojawiały się w systemie na wyświetlaczu. Jest to dla nas niesamowite, że takie połączenie dwóch światów - z jednej strony informatycznego i firmy paliwowej - pozwala na digitalizację nawet takich procesów jak monitoring parówek - opowiada Konrad Słoniewski, Veturai Automotive sp. z o.o, cytowany przez serwis dlahandlu.pl.

Trzeba przyznać, że projekt ten wydaje się bardzo ciekawy. Czekamy na jego realizację!

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook