Ile kosztuje franczyza Stava?

26 paź 2021
źródło: materiały prasowe

Ile kosztuje franczyza Stava? To pytanie zadaliśmy kolejnej znanej sieci. Sprawdźmy jakie koszty generuje inwestycja w ten biznes!

Stava to sieć, która pomaga restauracjom i sklepom rozwijać biznes w oparciu o dowozy. Odziały kurierów realizują zamówienia w sektorze delivery za pośrednictwem różnych platform do zamawiania jedzenia (np. pyszne.pl, Glovo, UberEats), ale także stron internetowych restauracji, czy zamówień składach telefonicznie. Oddziały Stava zarabiają dzięki temu, że autorski system informatyczny tej firmy, optymalizuje trasy dostaw i automatycznie przydziela zlecenia kurierom w taki sposób, aby minimalizować liczbę “pustych przejazdów”. Co oznacza, że kluczem do rentowności oddziałów jest efektywność kurierów.

Ile zatem kosztuje franczyza Stava? Poniżej przedstawiamy informacje, które otrzymaliśmy od tej sieci

Od niedawna zarabianie na dowozach w sieci Stava jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Diametralnie zmieniliśmy zasady wejścia we franczyzę. Nie pobieramy opłat wstępnych i wyposażamy oddziały na nasz koszt, w formie najmu dla franczyzobiorcy. Dzięki temu, oddział można otworzyć posiadając tylko 10 tys. zł kapitału. Tak, tylko tyle.

Nadal można skorzystać z modelu wejścia do sieci, który zakłada, że cały start oddziały franczyzobiorca finansuje z własnych środków. Opłaty franczyzowe w sieci Stava są uzależnione od modelu wejścia do sieci, terytorium na jakie decyduje się franczyzobiorca oraz wolumenu realizowanych dostaw. Opłaty franczyzowe są naliczane w stałej wysokości, od każdej zrealizowanej dostawy. Zazwyczaj jest to ok.1,2 zł od zrealizowanego dowozu.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook