Kaufland zajmuje się modernizacją swoich sklepów

03 cze 2022

W ostatnim czasie sklep Kaufland zlokalizowany w Brodnicy przeszedł sporą modernizację, w ramach której zostały wprowadzone udogodnienia dla klientów, które umożliwią im bardziej komfortowe dokonywanie zakupów. W Kauflandzie pojawiła się m.in. Strefa Świadomego Odżywiania, kasy samoobsługowe oraz automat do przyjmowania kaucjonowanych szklanych butelek. Trzeba przyznać, że jest to spore udogodnienie dla klientów.

Kaufland przechodzi sporą modernizację

Klienci w zmodernizowanym sklepie mogą korzystać z wielu nowych, cyfrowych rozwiązań. Mowa tutaj chociażby o nowoczesnych panelach dotykowych, które ułatwiają zarejestrowanie karty Payback oraz na sprawdzenie specjalnych kuponów. Sklep ma także własną wędzarnię oraz Strefę Świadomego Odżywiania, gdzie znajdują się produkty dla osób, które preferują pokarmy z niską zawartością cukru i bez glutenu. Kaufland zmienia się na lepsze!

W sklepie Kaufland zastosowano także rozwiązania sprzyjające planecie - mowa tutaj o energooszczędnym oświetleniu LED. Ponadto klienci mogą oddawać kaucjonowane butelki za pomocą specjalnego automatu, który po zwróceniu butelek generuje klientom bon do wykorzystania na kolejne zakupy w sklepach sieci.

Przypomnijmy, że w całej Europie Kaufland posiada ponad 1350 sklepów i zatrudnia ok. 139 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 235 marketów i zatrudnia ok. 14 000 pracowników.

Zobacz także: 6000 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w 950 miejscowościach!

Sprawdź nas także na Facebooku

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook