Własny biznes w Polsce dla obcokrajowców! Specjalny webinar sieci Żabka

25 sie 2021
artykuł sponsorowany

Jeśli jesteś obcokrajowcem i chciałbyś mieć w Polsce swój biznes, to już 26 sierpnia br. o godz. 11:00 dowiesz się więcej o możliwości poprowadzenia sklepu Żabka. To kolejny webinar sieci z cyklu „Akademia Żabki”. Podczas spotkania uzyskasz więcej informacji o wymogach, jakie trzeba spełnić, aby zostać franczyzobiorcą sklepu Żabka, jak również o szerokim wsparciu, jakie przedsiębiorcy uzyskują od sieci. Zapisu na webinar można dokonać poprzez stronę internetową www.franczyza.zabka.pl.

Tysiące osób w całym kraju realizuje z Żabką swoje marzenie o własnym biznesie. Wśród nich są także obcokrajowcy, którzy również mają możliwość prowadzić w Polsce sklepy pod zielonym szyldem. W najbliższym webinarze skierowanym dla cudzoziemców, którzy chcą rozwijać skrzydła w Polce w ramach własnego biznesu, weźmie udział m.in. pochodząca z Ukrainy franczyzobiorczyni prowadząca jedną z placówek pod szyldem Żabka. Podczas spotkania przybliżony zostanie model franczyzowy sieci Żabka, warunki i korzyści ze współpracy, jak również przedstawione wymogi, jakie muszą zostać spełnione, aby móc przystąpić do sieci.

Czwartkowy webinar to kolejne wydarzenie organizowane przez sieć w ramach „Akademii Żabki”. W ramach cyklicznych spotkań franczyzobiorcy i przedstawiciele sieci rozmawiają o doświadczeniach i roli franczyzobiorcy w prowadzeniu sieci oraz przybliżają najważniejsze aspektach funkcjonowania biznesu franczyzowego.

Zapisy na webinar, jak również bliższe informacje dostępne są na: https://www.zabka.pl/franczyza

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook