Am Am Kebab – nowość od Dolci Sapori

10 paź 2022
Źródło: franchising.pl

Am Am Kebab to nowe punkty na mapie Polski, które będą się pojawiały regularnie. W planach jest cała sieć takich mobilnych punktów z kebabami. Za pomysł odpowiada firma Dolci Sapori, która do tej pory rozwijała sieć mobilnych… pączkarni. Dziś wychodzi naprzeciw potrzebom franczyzobiorców.

Dolci Sapori ma zatem propozycję na nową odsłonę – wytrawną. Są już mobilne punkty z pączkami, teraz będą mobilne punkty z kebabem. A w ofercie tych ostatnich jest niemało. Do wyboru są bowiem wersje mięsna, wegetariańska, a nawet o obniżonej zawartości tłuszczu, czyli opcja dla miłośników aktywności fizycznej. W Am Am Kebab nie brakuje również propozycji zestawów obiadowych.

Póki co otwarto pierwszy punkt, w sierpniu tego roku. Franczyzobiorcy mają do dyspozycji przyczepy gastronomiczne, jednak firma myśli o tym, by z czasem ofertę sieci rozszerzyć o punkty stacjonarne. Oferta jest atrakcyjna dla przyszłych franczyzobiorców, bo mogą liczyć na w pełni wyposażoną przyczepę, gotową do pracy, pomoc w znalezieniu lokalizacji, a dodatkowo nie płacą za przystąpienie do sieci.

Franczyzobiorca Am Am Kebab, jeśli po trzech miesiącach oceni, że to biznes nie dla niego, może zrezygnować ze współpracy. Firma szuka najemcy lub kupca dla przyczepy, w której pracował franczyzobiorca, dzięki czemu możliwe jest nawet odzyskanie części poniesionych kosztów.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook