Biedronka wprowadza własną "tarczę antyinflacyjną" na popularne produkty!

13 kw. 2022

12 kwietnia została ogłoszona "Tarcza Biedronki Antyinflacyjna", w ramach której sieć sklepów Biedronka zobowiązał się do, jak czytamy w oświadczeniu, "nie podnoszenia cen najczęściej kupowanych produktów do końca czerwca". Tym samym 150 najchętniej kupowanych w sklepach artykułów spożywczych będzie miało "zamrożone ceny" przez najbliższe 70 dni.

Biedronka wprowadza własną "tarczę antyinflacyjną"!

Biedronka w wydanym przez siebie oświadczeniu zapewniła wszystkich klientów, że ceny 150 najbardziej popularnych produktów w sklepie na pewno nie wzrosną aż do końca czerwca. Firma dodała również, że jeśli dany klient będzie w stanie znaleźć porównywalny produkt w niższej cenie w innym sklepie, Biedronka zwróci mu różnicę za jego zakup!

Przedstawiciele sieci dali także gwarancję, iż kilkanaście produktów z grupy ultrafresh, w skład których wchodzą m.in. owoce, ryby i mięso, będą oferowane w najtańszej cenie na rynku. Program Biedronki wsparła specjalna kampania, składająca się z 12 przedstawicieli Działu Zakupów.

Czytaj także: Biedronka nagradza pracowników! Ponad 55 tys. osób otrzyma specjalną premię

- Będąc świadomymi, że żyjemy w dobie rosnącej inflacji i zmieniającej się rzeczywistości, chcemy dać klientom poczucie stabilizacji, publicznie gwarantując, że w sieci sklepów Biedronka cena ponad 150 najważniejszych produktów nie zmieni się do czerwca. Wspomniane produkty mają również gwarancję najniższej ceny, która oznacza zwrot różnicy, jeżeli gdziekolwiek cena regularna porównywalnych produktów byłaby niższa - poinformował w specjalnym komunikacie Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy Biedronki.

Akcja potrwa od 12 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku

Na liście 150 najchętniej kupowanych artykułów w Biedronce znalazły się zarówno produkty pierwszej potrzeby, jak i słodycze oraz inne towary, cieszące się dużą popularnością wśród konsumentów. Akcja wystartowała 12 kwietnia i potrwa do 30 czerwca.

Sprawdź nas także na Facebooku:

FRANCZYZA INFO

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Sebastian Kaniewski
facebook