#Franczyza 2.0 Strategia, edukacja, technologia - webinarium o franczyzie na Forbes Polska

15 kw. 2021
źródło: materiały prasowe & informacje Forbes Polska
foto: unsplash

19.04.2021 r., o godz. 14.00 odbędzie się edukacyjne webinarium z cyklu Forbes #centrumwiedzy. Spotkanie będzie podejmować tematykę: #Franczyza 2.0 Strategia, edukacja, technologia.

Przeczytaj także: Przegląd najlepszych światowych franczyz - Top 100 Global Franchises 2021

Podczas webinarium swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się:

  • Monika Ferreira - Założycielka i Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Autorka powstającej książki „Franczyza 2.0. Jak zbudować udaną strategię skalowania sieci franczyzowej”, inicjatorka projektu Franczyza 2.0 - nowej jakości franczyz, które zapewniają franczyzobiorcom zaawansowany know-how, zarówno w zakresie wiedzy produktowej, jak i w zakresie rozwoju biznesu.
  • Sieć Żabka Polska, którą reprezentował będzie Dyrektor Zarządzający Adam Manikowski,
  • Columbus Elite, która będzie reprezentowana przez Pawła Bednarka - CEO sieci,
  • Pascal Franchise, sieć reprezentowana przez CEO Marka Rogalę.

O czym jest Projekt #Franczyza 2.0?

Projekt Franczyza 2.0. Strategia, edukacja, technologia to całoroczna wielokierunkowa inicjatywa skierowana do rynku franczyzy, która ma stymulować powstawanie nowej jakości zarządzania, działania i bezpieczeństwa współpracy we franczyzie (...) Projekt Franczyza 2.0 jest z jednej strony odpowiedzią na powstałą w 2020 rosnącą dyskusję o problemach w branży franczyzowej. Z drugiej strony jest też odpowiedzią na niszę w zakresie ogólnej i biznesowej edukacji we franczyzie. - Potencjalni franczyzobiorcy nie wiedzą, co powinni mieć zagwarantowane we współpracy franczyzowej, czego mogą oczekiwać i czego wymagać  - czytamy w dostarczonym komunikacie prasowym.

- Będziemy podpowiadać potencjalnym franczyzobiorcom, jak rozpoznawać dobre franczyzy (...)mówi Monika Ferreira. W ocenie sieci franczyzowych nie chodzi tylko o markę sieci, liczenie, ilu sieć ma partnerów i jakie ma opłaty. Tu chodzi o sprawdzenie tzw. „DLACZEGO”. O to, jak dalece sieć jest przygotowana do powielania centralnych rozwiązań na lokalnych rynkach, aby wszyscy jej uczestnicy mogli realizować zyskowne wzrosty – wyjaśnia Monika Ferreira. - Chodzi o POWIELALNOŚĆ, SKALOWALNOŚĆ, STANDARYZACJĘ. To gwarantuje bezpieczeństwo, że nikogo w sieci po drodze nie zgubimy - dodaje.

Premierowe webinarium, wprowadzające Projekt #Franczyza 2.0 na rynek, odbędzie się na platformie Forbes Polska już w poniedziałek 19.04.2021 r., o 14.00. Udział jest bezpłatny. Rejestracja: https://lnkd.in/eEV6cZV

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook