Kolejny franczyzowy Al.Capone pojawił się na Lubelszczyźnie!

18 sie 2021
źródło: materiały prasowe 

W pierwszą sobotę sierpnia otwarto kolejny franczyzowy Al.Capone. Znajduje się on w Janowie Lubelskim, przy ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 4. To już trzeci punkt sieci w województwie lubelskim, a zarazem 76. w Polsce.

Łącznie w minionych dwóch miesiącach, sieć otworzyła siedem sklepów w różnych częściach naszego kraju, mi.in. 10 lipca w Częstochowie i Baranowie. A 17 lipca Al.Capone został oficjalnie otwarty w Białymstoku. Nowe placówki znajdują się także w Łodzi i Środzie Wielkopolskiej.

Warto zaznaczyć, że pomimo cały czas trwającej pandemii, sklepy które działają pod marką Al.Capone świetnie radzą sobie na trudnym rynku handlu alkoholem, odnotowując ciągły wzrost sprzedaży. Sieć planuje otwarcia sklepów własnych jak i franczyzowych - czytamy w komunikacie prasowym sieci. 

Salony Al.Capone to sieć sklepów z alkoholami  z różnych zakątków świata. Sklepy posiadają w swojej ofercie także produkty marek własnych dostępnych tylko w tej sieci (m.in. wódka, piwo, cydr), a także limitowane serie whisky z najsłynniejszych światowych destylarni, produkowane na wyłączność. Niezwykle ważnym elementem tej marki jest profesjonalna obsługa. Sieć nazywa siebie "specjalistami od alkoholu". Aby przyłączyć się do tej sieci, należy dokonać opłaty wstępnej oraz pokryć koszty związane z adaptacją całego lokalu. Al.Capone rozlicza się ze swoimi franczyzobiorcami procentem od zakupów oraz pobiera opłatę marketingową.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook