Franczyzowy Intermarché wraca do Bielska-Białej! Burger King zachęca do kupienia frytek z Maca! - flesz tygodnia

10 gru 2021
źródło: materiały prasowe

Franczyzowy Intermarché wraca do Bielska-Białej. Burger King zachęca do kupienia frytek z Maca. A Żabka zastępuje franczyzowy Lewiatan. To jest najnowszy flesz tygodnia! Przeczytaj w skrócie!

1. Franczyzowy Intermarché wraca do Bielska-Białej

Od 9 grudnia br. działa franczyzowy Intermarché w koncepcie Power. Sklep znajduje się w Bielsku-Białej, przy ul Żywieckiej.

- Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu wszystkich mieszkańców Bielska-Białej i okolic. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prowadzony przez nas supermarket był przystępny dla klientów i oferował im szeroką gamę produktów w dobrych cenach. Zależy nam również na tym, aby być częścią społeczności i wspierać miejscową gospodarkę, dlatego cieszymy się, że współpracując z lokalnymi dostawcami możemy dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości mówią Mariusz i Agnieszka Byblewscy, właściciele sklepu Intermarché w Bielsku-Białej.

Franczyzowy Intermarché wraca do Bielska-Białej! Burger King zachęca do kupienia frytek z Maca! - flesz tygodnia

2. Żabka zastąpi franczyzowy Lewiatan

W Tarnowskich Górach trwają prace nad uruchomieniem nowego sklepu pod szyldem Żabka - informują lokalne media. Poprzednik Żabki zagościł w tej lokalizacji jedynie 1,5 roku. Był to franczyzowy sklep Lewiatan, który przegrał handlową walkę z Biedronką. Jak sobie w tej lokalizacji poradzi Żabka?

Sklep Lewiatan działa na zasadach franczyzy i pomimo że należy do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan, to prowadzony jest przez małych, lokalnych przedsiębiorców. Właśnie jako mały przedsiębiorca nie jesteśmy w stanie walczyć z wielkimi sieciami handlowymi, a w szczególności nie jesteśmy w stanie wygrać walki handlowej z największą portugalską siecią, jaka się otworzyła w ostatnim czasie blisko osiedla. Z tego powodu podjęliśmy niezwykle dla nas trudną decyzję o likwidacji sklepu - napisało wtedy kierownictwo sklepu.

Żabka poszukuje 30 partnerów ds. sprzedaży w całej Polsce!

3. Burger King zachęca do kupienia frytek z McDonald's

Burger King zachęca klientów, aby kupili w weekend (11-12 grudnia) frytki z konkurencyjnej sieciówki. Ta szlachetna inicjatywa cieszy się bardzo dużym uznaniem w Internecie. Każdy klient, który przyłączy się w tych dniach do akcji McHappy Day i zakupi frytki z Maca, przyczyni się do charytatywnej akcji.

McDonald's z każdej sprzedanej porcji frytek 4-5 oraz 11-12 grudnia, przekaże pieniądze na Domy Ronalda McDonalda - prowadzone z myślą o chorych i potrzebujących pomocy dzieciach.

Franczyzowy Intermarché wraca do Bielska-Białej! Burger King zachęca do kupienia frytek z Maca! - flesz tygodnia

4. Jakie dania zamawialiśmy w 2021 roku? Portal Pyszne.pl opublikował raport!

Jak wynika z raportu Pyszne.pl, najpopularniejszym daniem w dostawie pozostaje pizza. Na drugim miejscu znalazł się burger, a na trzecim – kebab. W tym roku popularność zyskały także kuchnie: grecka, amerykańska i tajska. Zauważono także skok (w porównaniu do ubiegłego roku) w zamówieniach dań z kuchni polskiej i arabskiej. Bardzo silnym trendem okazała się również kuchnia roślinna.

Tagi:

Przeczytaj także

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook