Ile kosztuje franczyza sklepu Lewiatan?

30 mar 2021

Ile kosztuje franczyza sklepu Lewiatan? To pytanie zadaliśmy kolejnej znanej sieci. Sprawdźmy jakie koszty generuje inwestycja w sklep pod znanym szyldem!

 

Ile zatem kosztuje franczyza sklepu? Poniżej publikujemy odpowiedź, którą otrzymaliśmy od sieci Lewiatan:

Franczyzobiorca przystępując do PSH Lewiatan ponosi jednorazowo koszty związane z prowadzeniem biznesu i wdrożenia w życie wizualizacji placówki, zgodnej ze standardami sieci. Po stronie franczyzobiorcy jest pokrycie kosztów wykonania wizualizacji wewnętrznej, dostosowanie wyposażenia (regały, lady, oświetlenie, stanowiska POS - jeśli jest taka potrzeba, z uwagi na brak lub zużycie dotychczasowych). Wszystkie działania zawsze są ustalane z franczyzobiorcą na podstawie przygotowanych przez sieć propozycji i realizowane w oparciu o ustalone preferencyjne warunki zakupów u dostawców Lewiatana.

Projekt ustawienia sklepu, wizualizacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz pomoc w doborze asortymentu franczyzobiorca otrzymuje gratis. Miesięczna opłata franczyzowa to również niewiele, bo między 50-350 zł. Jej wysokość uzależniona jest od formatu danej placówki i regionu, w którym sklep działa (Spółki Regionalnej).

Przeczytaj także:

Pakiet Franczyzowy PSH Lewiatan oferuje wiele profitów, m.in. dostęp do ponad 500 produktów z portfolio marki własnej Lewiatan, systematyczna promocja radiowa i telewizyjna, karta lojalnościowa oraz aplikacja mobilna dla klientów „Mój Lewiatan”. Dodatkowo sieć oferuje programy marketingowe, umowy okołobiznesowe, szkolenia, czy akcje specjalne (np. książki kucharskie „Gotuję z Lewiatanem” czy najnowsza akcja dla klientów: „Lewiatanki. Przyjaciele z sąsiedztwa”). Konkretnym i wymiernym zyskiem jaki franczyzobiorcy mogą uzyskać w ramach współpracy, to dodatkowe kilka procent od miesięcznego obrotu sklepu za realizację konkretnych usług.

Najważniejsze warunki współpracy z PSH Lewiatan to posiadanie punktu handlowego o odpowiedniej lokalizacji, dobra opinia w środowisku kupieckim, stabilna sytuacja finansowa oraz gotowość do realizacji przyjętej strategii działania obowiązującej w sieci.

PSH Lewiatan łączy siłę ogólnopolskich korzyści z wartością lokalnych relacji. Na co dzień tworzy i rozwija przyjazne i bliskie sklepy, najlepiej dopasowane do potrzeb i oczekiwań lokalnych klientów. Wieloletnie doświadczenie i model biznesowy pozwalają szybko i elastycznie reagować na potrzeby rynku i różnych grup konsumentów. Przedsiębiorcy współpracujący z PSH Lewiatan mają możliwość współtworzenia, współdecydowania i współodpowiedzialności za rozwój sieci. Sieć oferuje najlepsze warunki i rozwiązania do aktywnego rozwoju biznesów (...).

***

Przeczytaj także:

Ile kosztuje franczyza Pizza Hut?

Tagi:

Opublikowane przez: Daria Kania-Baran
facebook